Yardım proto dosyalarını navicata yükleme

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

user

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
pack dosyasındaki xmlye dönüştürdüğüm proto dosyalarını hızlıca navicatdaki proto dosyasına entegre etmenin bi yolu var mı? çok fazla değişiklik yaptım tüm bu değişiklikleri tek tek entegre etmek istemiyorum

Maalesef onla entegre edemiyorsunuz. Hangi filesi kullanıyorsanız yapımcısından dosyaları isteyebilirsiniz.

Maalesef onla entegre edemiyorsunuz. Hangi filesi kullanıyorsanız yapımcısından dosyaları isteyebilirsiniz.
maalesef yapımcısı piyasada rahmetli olmuş galiba kendisine hiç bir yerden ulaşamıyorum, bi önceki konum çözülmeden kapatıldı no txti kaldırmak istememin sebebi buydu her şeyi tek tek navicata entegre etmek istemiyorum

önceki konumda
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
"sql'den export edip txt'ye çevirmeniz gerekmekte" şeklinde cevap verilmiş bende biraz daha detaylı anlatılmasını rica etmiştim sizde video linki atmıştınız ama o videoda istediğim şeyi göremedim

Aslında sql’den txt formatına çeviren aracılar var ancak filesinizle uyumlu değilse yine hatalı olabilir..

Bu konuyla ilgili gün içinde size dönüş yapacağım. Hatirlatirsaniz sevinirim.

Geri