Yardım Perma ve + basılabilir kostüm

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

ales

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba son zamanlar da + basılabilir ve perma kostümler çıktı sunucuma bende bunları eklemek istiyorum nereden ne şekilde düzenleyebilirim acaba.

+ basma olayını refine protodan ayarlayabilirsiniz diye düşünüyorum, kostüm optimizesi var mı bilmiyorum ama vardır büyük ihtimalle. Tılsım eklerken refine proto değeri verdiğimde olmuştu. Sınırsız kostüm'ü ben bundan 2 3 ay önce kostümün boş bir value değerinde 1 değeri varsa real time'ı deaktif kıldırtmıştım. Aynı mantıkla yapabilirsiniz. Pythonda da Kalan süreyi çeken tooltip fonksiyonunda value değeri 1 ise sınırsız yazdır gibi yapabilirsiniz.

süreli kostümlere zırhlardaki gibi + basamazsınız bunun yerine cube penceresinden eklersiniz yukarıdaki arkadaşın dediği gibi real time yerine item protodan LIMIT_NONE yazarak sınırsız olmasını sağlayabilirsiniz eğer olmaz ise en kötü kostüm süresini 365 gün yaparsınız

süreli kostümlere zırhlardaki gibi + basamazsınız bunun yerine cube penceresinden eklersiniz yukarıdaki arkadaşın dediği gibi real time yerine item protodan LIMIT_NONE yazarak sınırsız olmasını sağlayabilirsiniz eğer olmaz ise en kötü kostüm süresini 365 gün yaparsınız
limit none yapmasının durumu çözüceğini sanmıyorum. Item çağırıldığı gibi yok olucaktır. Refine proto dan denemesi lazım basılmıyorsa ona da bakarım

Geri