Perfect World'den Yeni Oyun: Fortuna

Whistle

Ruhsuz Filozof
Site yetkilisi
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
Mesaj
11.454
Beğeni
11.884
Puan
5.864
Son dönemlerde Neverwinter ve Forsaken World Türkiye ile adından oldukça fazla söz ettirmeyi başaran ünlü oyun firması Perfect World Entertainment, yeni tarayıcı oyunu ile yine MMO piyasasına damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Geliştirdiği ve yayıncılığını üstlendiği kaliteli oyunlarıyla uzun yıllardır ilgiyle takip edilen firmanın yeni oyunu olan Fortuna çok kısa bir süre sonra görücüye çıkıyor.

18 Temmuz'dan itibaren yayın hayatına başlayacak olan oyunun detayları ise tamamen gün ışığına çıktı.

Strateji tabanlı bir oyun olan Fortuna, siyaset ve entrika dolu Avrupa'da geçen detaylı bir savaş sistemi ve pek çok farklı özelleştirilebilir seçeneğe sahip değişik bir oyun. Fortuna'da oyuncular, kendi ordularını oluşturabilir, imparatorlukları ele geçirebilir ve savaşlarda ordularına öncülük edebilirler.

Perfect World Entertainment Inc. Genel Yayın Yönetmeni Andrew Brown, ''Daha önceden ödül kazanmış Star Trek Online ve Dungeons & Dragons Neverwinter gibi istemci bazlı oyunlardan sonra Fortuna bizim için bir ilktir. '' diyerek Perfect World ekibinin bu yeni proje için duyduğu heyecanı dile getirirken, ''Fortuna'da en büyük hedefimiz; dünyanın farklı ülkelerinden her çeşit oyuncuyu bir araya getirmek ve onlara yüksek kalitede bir MMO deneyimi yaşatmaktır.'' sözleriyle de oyuna olan inancını ve beklentilerini de eklemeyi ihmal etmedi.

Oyunu merak ediyorsanız, oyun içi video aşşağıdadır.

 
Son düzenleme:
Üst