Çözüldü Patcher Sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

cosion

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selam arkadaşlar sizlere bir sorum var, forumdaki oto patcher rehberinden yola çıkarak bir patcher hazırladım. Her şey okay serverdan indiriyor, sorunsuz çalışıyor. Tek sıkıntım yeni güncelleme alırken sanki dosyaları değiştirmiyor. Yani ben packte değişiklik yapıyorum ve bunu sunucuya atıyorum patcherdan girince indirme işlemi yapıyor ama client açılırken syserr veriyor. Eski pack dosyalarını manuel silip tekrar patcher çalıştırıp indirince sorunsuz giriyorum. Sebebi nedir ve nasıl çözebilirim bunu ?

0.0.0.1 adlı klasörün içinde crclist olacak yeni dosyayın kodunu oraya ekleyip dosyaları gerekli alana attığına ve izinleri verdiğinden emin ol ve buna rağmen çalışmıyor ise

şu linkteki autopatcher kurabilirsin.

0.0.0.1 adlı klasörün içinde crclist olacak yeni dosyayın kodunu oraya ekleyip dosyaları gerekli alana attığına ve izinleri verdiğinden emin ol ve buna rağmen çalışmıyor ise

şu linkteki autopatcher kurabilirsin.

Yoksa benim yaptığım hata sürekli 0.0.0.0 klasöründekileri silip değiştirmek mi ? :D

Lz dönüştürücü ile alakalı olabilir. Urielinkini indir onunla dene

Bu linktekini düzenleyip kullanın. Lz dönüştürmeye de gerek yok, tamamen sorunsuz çalışıyor. Ve ek olarak visual studio tabanlı olduğu için üzerinde çok güzel güncellemeler yapabilirsiniz.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri