Çözüldü Pack dosyalarını sadeleştirme

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

fastAF

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, pack dosyalarını sol tarafta gördüğünüz şekilden sağ tarafta gördüğünüz şekile nasıl sadeleştirebilirim ?

Ekran görüntüsü 2021-11-14 093349.png

Çözüm
Yanıtınızın için teşekkür ederim. Başka herhangi bir yerden ayarlama yapmam gerekir mi iç içe topladıktan sonra ?
INDEX dosyanız muhtemelen pack içerisinde. Onu client source üzerinden çekmesi için düzenleme yapabilirsin. Google’da küçük bi araştırmayla bulabilirsin. Daha sonra hangi pack isimlerini kullanacaksan INDEX dosyasında veya client source üzerinde pack isimlerini ayarlamanız gerekiyor. Tüm gerekli packleri açıp yeni klasör içinde birleştirmelisin. Atıyorum ki outdoor packlerini haritalar klasörü içinde birleştirip haritalar.eix ve epk olarak kapatabilirsin.
hepsini açıp tek packta toplaman lazım

Yanıtınızın için teşekkür ederim. Başka herhangi bir yerden ayarlama yapmam gerekir mi iç içe topladıktan sonra ?
INDEX dosyanız muhtemelen pack içerisinde. Onu client source üzerinden çekmesi için düzenleme yapabilirsin. Google’da küçük bi araştırmayla bulabilirsin. Daha sonra hangi pack isimlerini kullanacaksan INDEX dosyasında veya client source üzerinde pack isimlerini ayarlamanız gerekiyor. Tüm gerekli packleri açıp yeni klasör içinde birleştirmelisin. Atıyorum ki outdoor packlerini haritalar klasörü içinde birleştirip haritalar.eix ve epk olarak kapatabilirsin.

Çözüm
Teşekkür ederim.

root, locale, uiscript, property, zone, etc, terrain, pc, pc2, monster hariç diğerlerini birleştirebilirsiniz.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri