Çözüldü Özellik veren derece sistemi Game src hata

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

coku22

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Hata resmi ektedir;

Screenshot_4.png

Çözüm
Evet sorunumu giderdim teşekkürler yardımlarınız için hepinizden öncellikle. Sistemi paylaştığı için @TheAdmin33 'e ayrı teşekkürler.

Normalde böyle bir şey var mı bilmiyorum ama komutu böyle yaptığım zaman örnek; /set xxx align 10 yazıyorum fakat 1 olarak gösteriyor onunda görseli ekte. Bu normal mi ölünce özellik ve derece gitmiyor onu da belirteyim şunu da belirteyim METIN OLAN KISIMLARI DEVIL - BOSS OLAN KSIMLARI ORC olarak değiştirdim çünkü onlar constants.cpp dosyasında baktığım zaman vardı. Eğer bu dediğim align 10 komutu yazıp 1 gelmesi normal değilse yardım edebilecekler varsa ben buradayım.

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png
Görünüşe göre filesinde metin ve boss efsunu yok o yüzden hata alıyosun. Bu 2 efsunuda ekle bazı konularda var hata düzelecektir. Yada hata aldığın yerleri MONSTER olarak değiştir canavarlara karşı güç olur sistemi görmek için. Daha sonra eklemek için

POINT_ATTBONUS_METIN POINT_ATTBONUS_BOSS Sende olmadıgı icin veriyor hatayı Metinlere karşı güç ve boslara karsı güç eklemelisin, önce" veya kapat o kodları veya baska efsunla değiştir.

Efsun yoksa eklemen lazım. Sende ekliyse isimleri farklıdır sendekilerle değiştir nasıl yapacağını bilmiyorsan pointlerin olduğu kısımı at constants.cpp içinde.

Tamamdır kendim deneyeceğim daha iyi anlamak için yapamazsam tekrardan yardımcı olursanız sevinirim.

Peki bu kırmızıyla gösterdiği yerleri yeşille yani orc ve devil le değiştirsem hata gider büyük ihtimalle ama şöyle bi durum var vereceği bonus veya bonus isimleri aynı mı gözükecek? @TheAdmin33

Evet sorunumu giderdim teşekkürler yardımlarınız için hepinizden öncellikle. Sistemi paylaştığı için @TheAdmin33 'e ayrı teşekkürler.

Normalde böyle bir şey var mı bilmiyorum ama komutu böyle yaptığım zaman örnek; /set xxx align 10 yazıyorum fakat 1 olarak gösteriyor onunda görseli ekte. Bu normal mi ölünce özellik ve derece gitmiyor onu da belirteyim şunu da belirteyim METIN OLAN KISIMLARI DEVIL - BOSS OLAN KSIMLARI ORC olarak değiştirdim çünkü onlar constants.cpp dosyasında baktığım zaman vardı. Eğer bu dediğim align 10 komutu yazıp 1 gelmesi normal değilse yardım edebilecekler varsa ben buradayım.

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Çözüm

17133 eklentisini görüntüle

17135 eklentisini görüntüle

Bu durum normal takılmanızı gerektirecek bir şey yok, zaten normal şartlarda da örneğin karakterinizi Kahraman yapmak istiyorsanız align 200000 yazarsınız, kabaca bir 0 fazla gibi düşünün.

17133 eklentisini görüntüle

17135 eklentisini görüntüle
oradaki yazılar efsun isimleri orc adı üstünde orklara karşı savunma devil ise şeytanlara karşı savunma detaylarına aşağıdan bakarsın.

Nerede yazıyosa o kadar derece geldiğinde o efsunu karektere versin diye eklenmiş. Tekrar metin boss eklediğinde düzeltirsin yada aşağıdaki efsun isimlerinden hangisini vermek istiyosan öyle değiştir.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Efsunlar için aşağıdaki dosyayı kullan.

Virüstotal:

Son düzenleme:
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri