Yardım Oyun İçinden Nesne Markete Giremiyorum

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

jaspertr

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
İyi günler merhaba, benim sorunum şu şekilde;
Nesne marketime site üzerinden sorunsuz bağlanabiliyorum. Fakat oturum açmadan nesne markete tıkladığımda haliyle oturum açınız diye bir hata veriyor. Buraya kadar normal.

Oyun içinden nesne market butonuna tıkladığımda bu oturum açınız denilen ekran geliyor önüme. Nasıl bir çözüm sağlayabiliriz bunun için? Günlerdir uğraşıyorum, çözümünü bulamadım. Gerçekten yardımcı olacak kişi duamı alacak artık. Teşekkürler.

ngnK0Y.png

Dosya Eklentileri

• nesne market.jpg
    nesne market.jpg
    141,2 KB · Gösterim: 194
En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
İyi günler merhaba, benim sorunum şu şekilde;
Nesne marketime site üzerinden sorunsuz bağlanabiliyorum. Fakat oturum açmadan nesne markete tıkladığımda haliyle oturum açınız diye bir hata veriyor. Buraya kadar normal.

Oyun içinden nesne market butonuna tıkladığımda bu oturum açınız denilen ekran geliyor önüme. Nasıl bir çözüm sağlayabiliriz bunun için? Günlerdir uğraşıyorum, çözümünü bulamadım. Gerçekten yardımcı olacak kişi duamı alacak artık. Teşekkürler.

ngnK0Y.png

Hangi Site Paneli Kullanıyorsunuz.

Başvurdum fakat sonuç alamadım. SRC'ye ulaşmam gerektiğini söylüyorlar fakat sunucumun src'si mevcut değil. Farklı bir şekilde çözme yöntemi arıyorum.

Otomatik giriş sistemi bazı şifreleme yöntemlerini kullanarak sizin kimliğinizi doğrular. Web sitesinde oturum bilgilerini şifrelemek için kullanılan bir key olması lazım. Onu source dosyanıza da yazmanız gerekiyor.

game/src/cmd_general.cpp dosyasını açın ve aratın;
C++:
ACMD(do_in_game_mall)

Şuna benzer bi satır olması lazım. Sizde farklı key yazabilir.
C++:
        char buf[512+1];
        char sas[33];
        MD5_CTX ctx;
        const char sas_key[] = "GF9001";

snprintf(buf, sizeof(buf), "%u%u%s", ch->GetPlayerID(), ch->GetAID(), sas_key);

Buradaki sas_key içerisinde yazan değeri nesne market scriptiniz ile aynı yapınız sorun çözülür.

Ne yazık ki bunu sadece sourceden düzeltebilirsiniz. Yada nesne market scriptinize girerek sas_key değerini yazmanız gerekiyor. Şanslıysanız keyi değiştirmedilerse başarılı bi sonuç alabilirsiniz.

Otomatik giriş sistemi bazı şifreleme yöntemlerini kullanarak sizin kimliğinizi doğrular. Web sitesinde oturum bilgilerini şifrelemek için kullanılan bir key olması lazım. Onu source dosyanıza da yazmanız gerekiyor.

game/src/cmd_general.cpp dosyasını açın ve aratın;
C++:
ACMD(do_in_game_mall)

Şuna benzer bi satır olması lazım. Sizde farklı key yazabilir.
C++:
        char buf[512+1];
        char sas[33];
        MD5_CTX ctx;
        const char sas_key[] = "GF9001";

snprintf(buf, sizeof(buf), "%u%u%s", ch->GetPlayerID(), ch->GetAID(), sas_key);

Buradaki sas_key içerisinde yazan değeri nesne market scriptiniz ile aynı yapınız sorun çözülür.

Ne yazık ki bunu sadece sourceden düzeltebilirsiniz. Yada nesne market scriptinize girerek sas_key değerini yazmanız gerekiyor. Şanslıysanız keyi değiştirmedilerse başarılı bi sonuç alabilirsiniz.

bu konuda katılıyorum fakat sourcesi arkadaşın yokmuş ama coğu sourcede bu aynı oluyor eğer değiştirilmediyse veya gidip aldığınız yere filesin bu kodu sorabilir öğrenebilirsiniz.

Geri