Yardım Oturma animasyonu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Marlen2

1-99 Orta Emek Sunucu
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

@Dr Livesey sağolsun oturma animasyonunu buldu ben de şimdilik /clap yani alkışlama animasyonu yerine koyarak test edebildim.

2 tane animasyon var biri oturma yavaş yavaş oturuyor yere diğeri ise tam oturma şekli ben şuan sadece birini tanımlayabildim direk oturuyor yavaş yavaş oturmadan 2. animasyonu çalıştırıyor direk.

Ücretli veya ücretsiz bu konuda destek olacak arkadaşları konuya bekliyorum.Yapmak istediğim oturma animasyonu ilk olarak 1. si başlıcak sonra 2. si.

/otur komutu veya kısayol ile çalıştırmak istiyorum.

Şuanda direk oturuyor ve sonradan animasyon süresi dolunca geri kalkıyor.Oturunca süresiz oturmasını istiyorum.

Animasyonun süresi dolup tekrar ayağa kalkmaması için böyle birşey yaptım ama işe yaramadı.

motlist.txt dosyası oluşturup içine şunu yazdım GENERAL STOP sit.msa 100

Canlı test :

11111.png

@Dr Livesey sağolsun hızır gibi birçok konuda kendisi yardımcı oldu bahsettiğin animasyon eski filesimde var otur dediğinde AFK oluyor kafasında ZZZ cıkıyor eğer sökebilirse yada atılıcak bir dosya varsa atayım bakın

@Dr Livesey sağolsun hızır gibi birçok konuda kendisi yardımcı oldu bahsettiğin animasyon eski filesimde var otur dediğinde AFK oluyor kafasında ZZZ cıkıyor eğer sökebilirse yada atılıcak bir dosya varsa atayım bakın
Çok iyi olur hocam gönderebilirseniz ben sökebilirim çok memnun olurum :)

Hangi dosyada ekli olduğu farklılık gösterebilir grepwin programı ile src de sit.msa diye arama yapabilirseniz hangi dosyalarda ekli olduğunu gösterir

Tekrardan güzel yorumunuz için teşekkürler :) birçok şeyi biliyor olsam da aynı zaman da hala kendime göre bir çok yönden eksiğim var :) tam donanımlı bir geliştirici değilim bunu biliyorum ama sorunlarınızı elimden geldiğince çözmeye yardımcı olabilirim bu biraz da yılların tecrübesi diyebiliriz aslında.

Tekrardan güzel yorumunuz için teşekkürler :) birçok şeyi biliyor olsam da aynı zaman da hala kendime göre bir çok yönden eksiğim var :) tam donanımlı bir geliştirici değilim bunu biliyorum ama sorunlarınızı elimden geldiğince çözmeye yardımcı olabilirim bu biraz da yılların tecrübesi diyebiliriz aslında.
Sen adamsın senin sayende neler öğrendik tekrar teşekkür ederim yardımların için :giggle:

bende severim bende isterim bunu ama işte artık vaktim yok
Aslında zaten biliyor olabilirim, çoktandır bunu yapmak isteyen birini :) diğer forum da TkMt2'nin sahibi Kaneki'nin (namıdiğer Reonas) böyle bir işe girişeceğini kendi profil mesajlarından okuyarak öğrenmiştim acaba şuan ne olmuştur çalışmaları ne durumdadır pek bir fikrim yok. Lakin çıkaracağı oyunu sabırsızlıkla bekliyorum bunu da böyle bildiğim kadarıyla burada yorumlayayım istedim.

Geri