Yardım Osmanlı Shop Hk.

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

CalvinGiorgio

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Öncelikle selamun aleyküm. Görüldüğü gibi shop osmanlı2'de mevcut. Merak ettiğim bu hangi shop acaba ?
Sistemin alt yapısı nedir yani great felan mı onu merak ettim. Great ise giydirilme yapılmış hoş gözüküyor acaba ordan sökülüp giydirmesi yapılır mı diye araştırmaya koyuldum. Bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim.
Offline_Shop.png

offshop kullanma bence boşvrr herkesin pazar çarı olsun clienti optimize edersen insanlar 2. clienti açmaktan korkmazlar

offshop kullanma bence boşvrr herkesin pazar çarı olsun clienti optimize edersen insanlar 2. clienti açmaktan korkmazlar
Offshop olmayan oyunların yüzüne oyuncular bakmaz artık. Bi kere o konfora alışınca konfor alanından kimse çıkmaz istemez

Offline shop olmayacak bir oyunu kimse oynamaz. Bana tutup offline olmayan eski oyunları örnek gösterme boşuna onların zaten kemik kitlesi var eskiden beri. Şu an yeni açılacak bir oyunda offline shop olmadan kimse oynamaz. Client optimizasyonu ile alakası yok bunun. Adam bir pazar için bilgisayarı açık bırakacağına oyunu bırakır daha iyi. Offline shop kadar güzel bir sistem yok mükemmel bişey eskiden neydi öyle bir pazar aç satılsın diye saatlerce açık bırak pc yi vay vay vay yıl 2021 bir kişi bile uğraşmaz.

Offshop olmayan oyunların yüzüne oyuncular bakmaz artık. Bi kere o konfora alışınca konfor alanından kimse çıkmaz istemez
bilgisayarını açık bırakmak zorunda kalır ne kadar mantıklı olur ki öyle
Offline shop olmayacak bir oyunu kimse oynamaz. Bana tutup offline olmayan eski oyunları örnek gösterme boşuna onların zaten kemik kitlesi var eskiden beri. Şu an yeni açılacak bir oyunda offline shop olmadan kimse oynamaz. Client optimizasyonu ile alakası yok bunun. Adam bir pazar için bilgisayarı açık bırakacağına oyunu bırakır daha iyi. Offline shop kadar güzel bir sistem yok mükemmel bişey eskiden neydi öyle bir pazar aç satılsın diye saatlerce açık bırak pc yi vay vay vay yıl 2021 bir kişi bile uğraşmaz.
yıllardır trde offshop yoktu niye oynuyolardı ? hatta istediklerinden 3 4 sene sonra geldi çevrimdışı pazar niye oynanıyordu tr ?

yıllardır trde offshop yoktu niye oynuyolardı ? hatta istediklerinden 3 4 sene sonra geldi çevrimdışı pazar niye oynanıyordu tr ?
2010 senesini baz alıyorsak çünkü ortada böyle bir şey yoktu. Fakat pvplerde yaygınlaşınca insanlar istemeye başladı. Ben orijinale uzun süredir girmemiştim. Oraya da gelmiş demek ki. Yine de offshopsuz oyun açıp test edebilirsiniz. Biz kendi projemizde de bu konuyu boylu boyunca tartışmıştık. Oyuncular işine yaradıkları bir özelliği gördükten sonra kolay kolay bırakmaz. K envanter, ticaret camı örnek.
Bunu gerçek hayata da entegre edebiliriz. İnsanlar konfor alanlarından vazgeçmek istemez. Aynı şey oyunlar içinde geçerli. Zaten eskisi gibi RPG oynayan kitle de kalmadı.

Sonuçta bu alanda diğerleriyle rakip içerisindesiniz. Ve oyuncular için bir sürü seçenek mevcut. Sırf offshop yok diye serveri oynamak yerine başka servere giderler. Belki ayrı bi konu altında bu tür sistemlerin gerçekten gerekli olup olmadığı tartışılabilir. Off shopu sevmeme nedenim ise piyasadaki canlılığı öldürmesinden dolayıydı. Piyasayı canlı tutmak içinde pazarların aktiflik süresini limitlemekte fayda var. :)

cevabını veriyorum. Elit hesap yapmışssın ve pazar yüzünden oyunumu bırakırsın sence ? Ben şahsen bırakmam Elit hesap zaten veya oyunun gerçekten bağımlısı devamlılığı olsun istiyen oyuncular var

İşten vakit bulursam sökeceğim gayet güzel bir offline shop item çıkarma ekleme ve banka anlık olarak şekilde güncelliyor. Normal paylaşılan rubinum off shopunun paylaşılmış halinin kodlarına baka baka filesten sökebilirsin. Ki ekstra kod bloğuda çıkabilir sistem full define o açıdan sıkıntı yaşamazsın.

İşten vakit bulursam sökeceğim gayet güzel bir offline shop item çıkarma ekleme ve banka anlık olarak şekilde güncelliyor. Normal paylaşılan rubinum off shopunun paylaşılmış halinin kodlarına baka baka filesten sökebilirsin. Ki ekstra kod bloğuda çıkabilir sistem full define o açıdan sıkıntı yaşamazsın.
Python kısmından korkuyorum

yoğunluk olduğu zaman sıkıntı çıkarıyordu(item dup kaynaklı item kaybolması) ayrıca güvenilir değildi bu offshop yani çökme ve bug çıkma ihtimalinden dolayı sürekli kontrol ediliyordu.

kısacası filese geçirilirken ciddi bir emek verilmedi. kullanmanı tavsiye etmem..

Geri