Yardım Öneriye ihtiyacım var

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

DarkNight

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba.
Herkese iyi eğlenceler diliyorum.
Kendimi geliştirmek maksadıyla mainline bir files üzerinde çalışıyorum.
Amacım 1-99 bir files inşa etmek.
Üzerinde çalıştığım altyapıya yanında gezen binek sistemi, sandık içgörü sistemi ve mob içgörü sistemi eklemek istiyorum. Halihazırda yerli veya yabancı forumlarda talep ettiğim sistemlerle alakalı paylaşımlar yarım yamalak da olsa mevcut. Ancak peşin peşin eklemeye çalışmadan önce sizlere danışmak istedim. Bu sistemlerin sağlıklı ve sökülebilir olduğu filesler var mı? Şayet varsa benle paylaşabilir misiniz :) Bahsettiğim sistemleri haricinde eklememin bana tecrübe katacağı ve akıl sağlığımı yitirmeyeceğim sistem önerilerinizi de bekliyorum.
Eklediğim her sistemi harf harf anlatacak biçimde forumda konu olarak açma düşüncesindeyim.
Herkese iyi forumlar.

Hangi fileslerden sökebilirsin bilmiyorum ama güncel fileslere bi göz at suan bi çok yenilik var denemeden zarar gelmez al sistemleri dene olmadı başka yol dene bende suan 1-105 için bi filese basladım sayılır deneye deneye güzel bişey çıkarmayı düşünüyorum

Hangi fileslerden sökebilirsin bilmiyorum ama güncel fileslere bi göz at suan bi çok yenilik var denemeden zarar gelmez al sistemleri dene olmadı başka yol dene bende suan 1-105 için bi filese basladım sayılır deneye deneye güzel bişey çıkarmayı düşünüyorum
Aktif iş hayatımın yanında devam eden bir eğitim sürecim var. Kısıtlı vakitde verimli şeyler yapmak istiyorum. Bu sebeple biraz daha ince eleyerek hareket ediyorum. Sana da aynısını tavsiye ederim, aksi halde hevesi kırılıyor insanın. Maddi manevi fedakarlıklarla bir senem böyle geçti bu işin içinde.

Son düzenleme:
Yarım yamalak anlatan yok sen öylesine denk gelmişsin sanırım tekrar incelemeni istiyorum

Kendinizi geliştirmek istiyorsanız ve eğer yazılım bilginiz yoksa veya azsa ilk olarak metin2'nin kullandığı dilleri öğrenmekle başlayabilirsiniz. Eğer bu şekilde başlarsanız kendinizi çok daha hızlı geliştirirsiniz. Öbür türlü boşa kürek çekmekten başka bir şey yapmamış olursunuz sürekli copy - paste.

Kendinizi geliştirmek istiyorsanız ve eğer yazılım bilginiz yoksa veya azsa ilk olarak metin2'nin kullandığı dilleri öğrenmekle başlayabilirsiniz. Eğer bu şekilde başlarsanız kendinizi çok daha hızlı geliştirirsiniz. Öbür türlü boşa kürek çekmekten başka bir şey yapmamış olursunuz sürekli copy - paste.
Hali hazırda devam eden bir python öğrenme sürecim var. Bende sizle aynı düşünüyorum.

Geri