YS Belgeli - Vergi Levhal─▒ ­čÜÇOnelya Hosting Bili┼čim Hizmetleri­čÜÇ|­čŤí´ŞĆ190 Ôé║ Metin2 Sunucular­čŤí´ŞĆ|­čÜÇ├ťcretsiz Files ve AutoPack­čÜÇ|­čŤí´ŞĆ├ťcretsiz Y├Ânetim Paneli­čŤí´ŞĆ|ÔťůH─▒zl─▒ Teslimat Ôťů

serversoftware

Hosting Firma Yetkilisi
Firma Yetkilisi - YS-V
├ťye
Be─čeni
5
Linkleri g├Ârebilmek i├žin giri┼č yap veya kay─▒t ol.

paketler.png

paketler.png

paketler.png

kurumsal.png

Son d├╝zenleme:
Merhaba ├Âncelikle sizden iste─čim her zaman direk giri┼č sunucu al─▒p a├žm─▒yoruz ├Âncelik yap─▒m a┼čamas─▒nda 1 yada 2 gbl─▒k sunucuya ihtiya├ž oluyo 3 5 ki┼činin girip m├╝dahele edebilmesi i├žin en az─▒ndan filesi geli┼čtirmek i├žin bir sunucu sa─člasan─▒z geli┼čtiricilere ├Âzel m├╝kkemmel olur ┼čahs─▒m ad─▒na konu┼čuyorum ┼čuan ki filesime girmek yani geli┼čim a┼čamas─▒nda giir┼č almak 375 ├Âdemek sa├žma geliyo ama bi yandan di─čer ekip arkada┼člar─▒nda girmesi gerek sizden ricam bunu bi d├╝┼č├╝n├╝rseniz ├žok g├╝zel olur sadece benim i├žin de─čil geli┼čtirici arkada┼člar─▒m i├žinde faydas─▒ olur hem daha ekonomik hemde geli┼čim sunucusu m├╝kemmel olurdu te┼čekk├╝rler iyi sat─▒┼člar dilerim.

Merhaba ├Âncelikle sizden iste─čim her zaman direk giri┼č sunucu al─▒p a├žm─▒yoruz ├Âncelik yap─▒m a┼čamas─▒nda 1 yada 2 gbl─▒k sunucuya ihtiya├ž oluyo 3 5 ki┼činin girip m├╝dahele edebilmesi i├žin en az─▒ndan filesi geli┼čtirmek i├žin bir sunucu sa─člasan─▒z geli┼čtiricilere ├Âzel m├╝kkemmel olur ┼čahs─▒m ad─▒na konu┼čuyorum ┼čuan ki filesime girmek yani geli┼čim a┼čamas─▒nda giir┼č almak 375 ├Âdemek sa├žma geliyo ama bi yandan di─čer ekip arkada┼člar─▒nda girmesi gerek sizden ricam bunu bi d├╝┼č├╝n├╝rseniz ├žok g├╝zel olur sadece benim i├žin de─čil geli┼čtirici arkada┼člar─▒m i├žinde faydas─▒ olur hem daha ekonomik hemde geli┼čim sunucusu m├╝kemmel olurdu te┼čekk├╝rler iyi sat─▒┼člar dilerim.
firman─▒n i┼čini karalamak gibi olmas─▒n modeminden gerekli portlar─▒ a├ž─▒p arkada┼člar─▒na pack─▒ atarak bu i┼člemi yapabiliyorsun ille sunucuya ihtiya├ž yok yani

firman─▒n i┼čini karalamak gibi olmas─▒n modeminden gerekli portlar─▒ a├ž─▒p arkada┼člar─▒na pack─▒ atarak bu i┼člemi yapabiliyorsun ille sunucuya ihtiya├ž yok yani
knkm onu biliyorumda her seferinde onumu yapay─▒m yada pcyi g├╝nlerce a├ž─▒km─▒ b─▒rakiyim bunlarla u─čra┼čmak istemedi─čim i├žin dedim ve a├ž─▒kcas─▒ b├Âyle bir sunucu ar─▒yorum ama her hosting firmas─▒nda ayn─▒ geli┼čim sunucusu yok bence m├╝┼čteri olarak olmal─▒ :D

knkm onu biliyorumda her seferinde onumu yapay─▒m yada pcyi g├╝nlerce a├ž─▒km─▒ b─▒rakiyim bunlarla u─čra┼čmak istemedi─čim i├žin dedim ve a├ž─▒kcas─▒ b├Âyle bir sunucu ar─▒yorum ama her hosting firmas─▒nda ayn─▒ geli┼čim sunucusu yok bence m├╝┼čteri olarak olmal─▒ :D
:D @Aksu halleder yak─▒n zamanda

Sizi elbetteki anlamaktay─▒z, ama ba┼člang─▒├ž sunucu i├žin piyasadaki en uygun en geli┼čmi┼č se├ženekleri size sunuyoruz. Sonu├ž olarak 1 veya 2 GB sunucu sat─▒┼člar─▒m─▒z firmam─▒z kurallar─▒ gere─či yok ve T├╝rkiye ┼čartlar─▒nda 1 gb, 2 GB sunucu i├žin 50 TL fiyat versem 40 TL zaten ip ├╝creti ramdan ve hdd masraflar─▒da cebimizden gidecek bize bir getirisi olmayacak. Sadece m├╝┼čteri 375 TL gibi bir ├╝creti y├╝ksek g├Âr├╝yor d─▒┼čar─▒da bir yemek yeseniz bu kadardan fazlas─▒n─▒ ├Âd├╝yorsunuz ve 1 kerelik hemde, sunucu 30 g├╝nl├╝k birde b├Âyle d├╝┼č├╝n├╝n, g├╝zel yorumunuz i├žin ve dilekleriniz i├žin te┼čekk├╝rler.

Sizi elbetteki anlamaktay─▒z, ama ba┼člang─▒├ž sunucu i├žin piyasadaki en uygun en geli┼čmi┼č se├ženekleri size sunuyoruz. Sonu├ž olarak 1 veya 2 GB sunucu sat─▒┼člar─▒m─▒z firmam─▒z kurallar─▒ gere─či yok ve T├╝rkiye ┼čartlar─▒nda 1 gb, 2 GB sunucu i├žin 50 TL fiyat versem 40 TL zaten ip ├╝creti ramdan ve hdd masraflar─▒da cebimizden gidecek bize bir getirisi olmayacak. Sadece m├╝┼čteri 375 TL gibi bir ├╝creti y├╝ksek g├Âr├╝yor d─▒┼čar─▒da bir yemek yeseniz bu kadardan fazlas─▒n─▒ ├Âd├╝yorsunuz ve 1 kerelik hemde, sunucu 30 g├╝nl├╝k birde b├Âyle d├╝┼č├╝n├╝n
├Âyle ama dedi─čim gibi normal oyun a├žt─▒─č─▒m sunucu istemiyorum sizde biliyosunuz 1 filesi geli┼čtirmek i├žin aylar ge├žiyo belki bi ka├ž sene ge├žiyo 1 kerelik elbette ucuz ama dedi─čim gibi geli┼čim sunucusundan bahsetmi┼čtim bu arada 40 50 lira de─čilde mesela 100 olur 150 olur ama max 150yi ge├žmeyen sunucu olsa m├╝kemmel olur hem ┼č├Âyle yap─▒labilr bunu siz daha iyi biliyosunuz ama 32 gb l─▒k sunucu olsa iste─če g├Âre b├Âl├╝nse sadece geli┼čim i├žin ama

├Âyle ama dedi─čim gibi normal oyun a├žt─▒─č─▒m sunucu istemiyorum sizde biliyosunuz 1 filesi geli┼čtirmek i├žin aylar ge├žiyo belki bi ka├ž sene ge├žiyo 1 kerelik elbette ucuz ama dedi─čim gibi geli┼čim sunucusundan bahsetmi┼čtim bu arada 40 50 lira de─čilde mesela 100 olur 150 olur ama max 150yi ge├žmeyen sunucu olsa m├╝kemmel olur hem ┼č├Âyle yap─▒labilr bunu siz daha iyi biliyosunuz ama 32 gb l─▒k sunucu olsa iste─če g├Âre b├Âl├╝nse sadece geli┼čim i├žin ama
Anl─▒yorum sizlerinde ama inan─▒n ki bize hi├žbir kazanc─▒ yok sunucuyu yormaktan ba┼čka giri┼č paketlerimizii tercih edip kendi fileslerini geli┼čtirmeyi veya kullanan bir ├žok m├╝┼čterimiz mevcuttur ve inaninki fiyatlar piyasan─▒n ├žok alt─▒nda.

Geri
├ťst