İstek - Official mob_proto / gold_min-max oranları | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Siz de güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizin idari anlamda düzgün işleyebilmesi için yönetime yardımcı olacak gönüllüler aranıyor. Eğer beklenen kriterleri karşılıyorsanız moderatör olmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz.
    Detaylar: Moderatör Alımları İçin Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
İçerik üreticilerinin güvencesi olan temel telif hakkı sistemi forumumuzda kullanıma sunulmuştur. Telif hakkı ile ilgili detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz: bu linke tıklayarak konuya erişebilirsiniz

İstek Official mob_proto / gold_min-max oranları

'Soru, Cevap ve Yardım' forumunda alperenozd tarafından 26 Mart 2020 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. alperenozd

alperenozd Normal Üye Üye

11
    1
    40
    2 Şubat 2020
    Erkek
    Adana
    Merhaba, öncelikle iyi forumlar. eski tip 2008 pvp serverim için slot ve bosslardan düşen yang oranlarını ayarlamak istiyorum ama gerçek gold min max oranlarını bilmiyorum. elinde gerçek veya gerçeğe yakın oranları olan varsa paylaşabilir mi?

2. DaRKLoRD

DaRKLoRD Aktif Üye Üye

37
    18
    296
    14 Eylül 2019
    İstanbul
    TR tipi olduğunu iddia eden bir filestan aldım ama denemdim buyrun:
    mob_drop_item.txt: Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız...

3. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 Görevlisi

5.874
    1.529
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Slottan düşen yang oranları mob_proto.txt içinde bulunur.
    Ekten vereceğim dosyayı indirin ve goldmin, goldmax sütünunda yazan değerleri kendi protonuza geçiriniz. Oranlar orijinalle aynıdır.

No_txt özelliği varsa direk olarak player.mob_proto kısmından yapabilirsiniz.

Protolarla ilgili daha önce hiç uğraşmadıysanız şu videoları izlemenizi tavsiye ederim;

Ekli dosyalar:

Son düzenleme: 26 Mart 2020
    DaRKLoRD bunu beğendi.
  4. alperenozd

11
    1
    40
    2 Şubat 2020
    Erkek
    Adana
    Teşekkür ederim dosyalar için fakat txt'yi notepad++ dan açtım ama sayılar kaydığı için anlayamıyorum hangi sayı neresinin. nasıl çözebilirim şuan?

5. Whistle

5.874
    1.529
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Videoda nasıl düzenleneceğini anlattım :)

6. alperenozd

11
    1
    40
    2 Şubat 2020
    Erkek
    Adana
    Çok teşekkürler. yaptım

Whistle bunu beğendi.
  7. Whistle

5.874
    1.529
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Önemli değil. :) Sorununuz çözüldüğü için konuyu kilitliyorum.

Yükleniyor...
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.