Official Cube Renewal

@hasanmacit Hocam bu sistemi ekleyince diğer cube.cpp ve cube.h iptalmi oluyor game build alınca hatalar çıldırdı cube.cpp de bende Makefile'den kaldırdım öyle derleyebildim sourceyi?
Evet zaten eski cube sistemini devre dışı bırakmanız gerekiyor. Cube.cpp'yi makefile dosyasından silin build alın.

Bende cube_renewal.cpp dosyasıyla alakalı kırmızı bir hata mesajı çıkıyor derlerken sen nasıl yaptın cube.h ve cube.cpp dosyalarının silinmesi mi gerekiyor?
Src/Game İçerisinde Makefile Dosyasını Açın Ve cube.cpp aratın sonra bunun yerine cuberenewal.cpp yapıştırın. Bu kadar ama bu konudaki sistemi eklemeye çalışıyorsanız bunu yapın. Yada sizin eklemeye çalıştığınız sistemde dosya adı cube_renewal.cpp diye geçiyorsa bunu yazın.

Ben Şimdi de packet hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba ?

Seysr::
SYSERR: Aug 26 04:02:20 :: Process: SEQUENCE 2abe7b00 mismatch 0xbc != 0x73 header 59
SYSERR: Aug 26 04:02:20 :: Process: SEQUENCE_LOG [[TL]ShaRaP]-------------
    [109 : 0xaf]
    [006 : 0xca]
    [241 : 0x8a]
    [010 : 0xcf]
    [007 : 0x48]
    [003 : 0xa7]
    [003 : 0x54]
    [007 : 0xc7]
    [007 : 0xd7]
    [007 : 0xdf]
    [007 : 0x1]
    [007 : 0x25]
    [061 : 0x72]
    [026 : 0xf7]
    [007 : 0x6f]
    [029 : 0x84]
    [059 : 0xbc]

SYSERR: Aug 26 04:17:20 :: Process: UNKNOWN HEADER: 179, LAST HEADER: 0(0), REMAIN BYTES: 31, fd: 23

Makefile dosyasından gereken işlemleri yaptım ama yine kırmızı bir yazı çıkıyor derlerken hata veriyor
Dostum hata aldığında hatanın ekran görüntüsünü de paylaş ki hatayı görelim. Kırmızı bir yazı çıkıyor ne elbette kırmızı yazı çıkacak ne çıkacaktı başka.

Sistem eksik. Gui dosyalarını tam paylaşılmamış. Packetlerde gold tanımları veri tiplerinde farklar olduğundan packet hatası veriyor. Yarım yamalak sistem paylaşıp bu işlere yeni giren insanları strese sokmayın. Daha sistem eklemeyi dahi beceremeyenler sistem paylaşınca sonuçlar böyle oluyor. Diğer forumdaki şakşakcı tayfa her konu altına bir şeyleri test etmeden birbirlerini yalamaya başladığından bir kişi bile indirip bakmamış nedir ne değildir diye.

Sistem eksik. Gui dosyalarını tam paylaşılmamış. Packetlerde gold tanımları veri tiplerinde farklar olduğundan packet hatası veriyor. Yarım yamalak sistem paylaşıp bu işlere yeni giren insanları strese sokmayın. Daha sistem eklemeyi dahi beceremeyenler sistem paylaşınca sonuçlar böyle oluyor. Diğer forumdaki şakşakcı tayfa her konu altına bir şeyleri test etmeden birbirlerini yalamaya başladığından bir kişi bile indirip bakmamış nedir ne değildir diye.
Tam sistemi nerede bulabilirim? CH Değiştirme,offline pazar,K envanter lazım birde bu Cube renewal

Son düzenleme:
ben ekleyip kanıt koymuşum ya kör müsün ?

Paylaştığın kodlardaki gold veri tiplerine baktın mı hiç ve python tarafında sub dosyalarının istediği tga dosyalarının senin verdiğin dosyalarda olup olmadığına baktın mı?
eksikleri belirt tamamlayayım bu şekilde yazman işi çözüme ulaştırmıyor maalesef.

tam olarak neyi yanlış client ve game arası gold packetleri int olarak gözüküyor senin bahsettiğin hata nerede ? tgaları halletmeye çalışırım
cuberenewal.cpp ve h dosyalarında gold veri tipleri bir yer long long kullanılmış başka yerde int başkasında uint bunları göremiyor musun gold diye aratsan paylaştığın dosyalarda zaten göreceksin client src tarafında sorun yok.

cuberenewal.cpp ve h dosyalarında gold veri tipleri bir yer long long kullanılmış başka yerde int başkasında uint bunları göremiyor musun gold diye aratsan paylaştığın dosyalarda zaten göreceksin client src tarafında sorun yok.
bilgisayara geçmiyorum ki uzun zamandır, metin2 ilede ilgilenmiyorum sadece packet baktım

Geri