Yardım Ödeme Yöntemi

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

hiqermod

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar pvp serverim için ödeme yöntemi arıyorum ep satabilmek için birkaç yer araştırdım ama malesef düzgün dönüşler alamadım bildiğiniz bi yer varmıdır ?

Paytr bildiğim kadarıyla şirket istiyordu. Metin2 için paywant veya payreks kullanabilirsin ama sanırım aktif edilmesi için oyunda +150 gibi bir online oyuncu istiyorlar.

Paytr bildiğim kadarıyla şirket istiyordu. Metin2 için paywant veya payreks kullanabilirsin ama sanırım aktif edilmesi için oyunda +150 gibi bir online oyuncu istiyorlar.
Yok benim hesabım var Paytr’de. Şirket falan istemiyorlar. Kimlik bilgileri istiyor, daha sonra aktif ediyor hesabı.

Yok benim hesabım var Paytr’de. Şirket falan istemiyorlar. Kimlik bilgileri istiyor, daha sonra aktif ediyor hesabı.
Gpay ile karıştırdım sanırım. Kullandığın nesne market panelinde paytr mevcut mu ? komisyon oranlarını karşılaştırmanı öneririm. paywant ve payreks hatırladığım kadarıyla kartlardan %7 komisyon alıyordu.

Merhaba @hiqermod

Sorununuz devam ediyor mu? Sorununuzu çözdüyseniz çözümünü de paylaşırsanız seviniriz

Malesef konuyla ilgili bi çalışma yapmadım serverimin son ayarlarını çekerken işler biraz aksadı
Ödeme yöntemi olarak payment'i öneririm. Mobil ödeme, banka havalesi ve kredi kartı seçeneklerini bir arada sunduğu için sizin için daha avantajlı olacaktır. Şunu da unutmayın ki ödeme yöntemini kullanabilmeniz için web paneliniz ile entegrasyonu yapılmış olması gerekiyor

Ödeme yöntemi olarak payment'i öneririm. Mobil ödeme, banka havalesi ve kredi kartı seçeneklerini bir arada sunduğu için sizin için daha avantajlı olacaktır. Şunu da unutmayın ki ödeme yöntemini kullanabilmeniz için web paneliniz ile entegrasyonu yapılmış olması gerekiyor
Daha önce ödeme yöntemi kullanmadim web sitemide kendim yazdım entegre edebileceğimi düşünüyorum gerekli sourceleri veriyorlar galiba araştirmalarima göre

Daha önce ödeme yöntemi kullanmadim web sitemide kendim yazdım entegre edebileceğimi düşünüyorum gerekli sourceleri veriyorlar galiba araştirmalarima göre
Evet gerekli API kodlarını size sağlamaktadırlar. Paywant'in Skype adresine yazdığınız da gerekli bilgilendirmeyi ve hesap onayını sağlamaktadırlar

Geri