Yardım NPC ve Binalar Beyaz Görünüyor

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

LaniatusProduction

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Elimde internetten indirmiş olduğum NW2Online Açık Kaynak Dosyaları var ve ben bu dosyalardaki bazı npc vede binaları oyuna ekliyorum eklediğimde oyuna eklemede sorun yok fakat oyunda beyaz görünüyor

Oyunda beyaz görünme sebeplerinin sorunlarının ne olduğunu biliyorum vede ne denediysem asla başarılı olamadım...
Sebebi,de sanırım metin2 tüm dosyakarı Ymir work dosyaları içerisinde yer alıyor...
Fakat NW2Online Oyununun dosyaları Ymir work ile olmuyor worktree olarak uzantılı dosyadan çekmesi gibi geldi bana...
Yani Metin2 Oyununun D:/ymir work/zone/a/a1_doku.dds doku kodları oluyor normalde...
Nw2Online dosyalardaki her şey D:/worktree/zone/a/a1_doku.dds şeklinde kloserden çekmesi
oyuna atıp her şeyi tamamlıyorum ama her şey beyaz olarak görünüyor.
Fakat bilgisayarımın D içerisine normal olarak D:/worktree/zone/a/a1_doku.dds dosya açıp yolu verdiğim zaman oyunda dokular görünüyor...

bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar varsa özelden bana mesajla ulaşa bilir mi....?

Son düzenleme:
Beyaz gözüküyorsa texture dosyalarını bulamadığı için olabilir.

Beyaz gözüküyorsa texture dosyalarını bulamadığı için olabilir.

Ben yolu gösteriyorum ama hiç bir şekilde olmuyor neden bilemedim herşeyi denedim istersen sana bir örnek atayım yada o objelerden birtanesini atayım sende dene yapa bilirmisin sorun nedir vede dosyayı Pack dosyasına nasıl eklediğimde yolu doğru bende öğrenmiş olurum? istersen akşama bir örnek atacam deneyip ekleye bilirsen burada sorunu banada söylersin..

Dosyalarda kontrol edin büyük ise küçüğe çevirin isimlerin normalde küçük olması gerekiyor eğer öyle bir durum varsa sizde
granny versiyonunuz düşük olduğu içindir yükseltirseniz sorunsuz çalışacaktır fakat sırf npc ve bina için yükseltme işlemi yapmanızıda önermem binanın dosyalarını veya bulunduğu yerdeki dosyalardaki isimlerin küçük mü büyükmü kontrol edin. Sorununuzun devam etmesi halinde buradan yardım alın tekrardan.

Dosyalarda kontrol edin büyük ise küçüğe çevirin isimlerin normalde küçük olması gerekiyor eğer öyle bir durum varsa sizde
granny versiyonunuz düşük olduğu içindir yükseltirseniz sorunsuz çalışacaktır fakat sırf npc ve bina için yükseltme işlemi yapmanızıda önermem binanın dosyalarını veya bulunduğu yerdeki dosyalardaki isimlerin küçük mü büyükmü kontrol edin. Sorununuzun devam etmesi halinde buradan yardım alın tekrardan.
Sorun devam ediyor... denemediğim hiç bir şey kalmadı ama sorunum devam ediyor dosyayı ekte ekledim eğer yardımcı olursanız sevinirim bu objeleri oyuna ekliyorum ama nedense beyaz görünüyor...

DOSYA bu dosya içerisinde olanlar
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Geri