Çözüldü Npc içindeki quest silinmiyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

serversoftware

Hosting Firma Yetkilisi
Firma Yetkilisi - YS-V
Üye
Ticaret Puanı
0
9005 depocu npcnin icini ftpden siliyorum 3 secekli 1 i siliniyor diger iki seçenekler silinmiyor sonra tamamen FTP üstünden boşalttım hala o 2 seçenek won ve külçe bozdurma gözüküyor

Bilgisi olan var mı?

Questlerde depocu genelde 9005 diye geçmez, warehouse_keeper diye geçer.
Quest klasöründe warehouse.quest dosyası olmalı, onu incelersen sorunun çözülecektir.

Çözüm
Malesef çok teşekkür ederim ama, dediğiniz yoktu
usr/xxx/share/locale/xxx içerisinde quest dosyası vardır onu açıp içinden npc klasörüne gir orada warehouse.quest dosyasını görebilirsin. Burayı düzenledikten sonra yine quest dosyasına geri dönüp object klasörüne gir oradan da 9005 içeriğini sil ve oyunda reload q yap sorunun çözülür.

usr/xxx/share/locale/xxx içerisinde quest dosyası vardır onu açıp içinden npc klasörüne gir orada warehouse.quest dosyasını görebilirsin. Burayı düzenledikten sonra yine quest dosyasına geri dönüp object klasörüne gir oradan da 9005 içeriğini sil ve oyunda reload q yap sorunun çözülür.
Sorun böyle çözülmedi. Ama @Kaiser adlı arkadaşın verdiği warehouse bilgisi sayesinde notargetin içinden bulup sildim warehouse.quest yoktu quest kısmında ve 9005 kısmından silince olmuyordu

Sorun çözülmüştür teşekkürler herkese

/usr/game/share/locale/turkey/quest/object

İçinde warehouse keeper içini boşaltınca silindi

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri