Yardım 'NoneType' object has no attribute 'wndCharacter'

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

osan2929

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
öldürme istatistiligi sistemini ekledikten sonra istatistik kategorsinie tıkladıgımda aşağıdaki syser i alıyorum

File "ui.py", line 1675, in CallEvent

File "ui.py", line 87, in __call__

File "ui.py", line 78, in __call__

File "uiCharacterDetails.py", line 209, in SetStatistics

AttributeError
:
'NoneType' object has no attribute 'wndCharacter'

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

link bırakmıstım ordan kontrol edebilirsin ekstra atmyaa gerek yok bence
Has no attribute hataları karşılaştığım kadarıyla Client SRC taraflı oluyor ve eklediğin sistemde bir fonksiyonu çağıramıyor bundan kaynaklı. PythonWindow ve Diğer Python ile alakalı dosyalarına ellediğin fonksiyonlarını kontrol edebilir misin. Belki bir #ifdef gözünden kaçmıştır

Tavsiyem; Hata veren yerde yaptıgın işlemlerdeki boşlukları kontrol edebilirsin. Bir yere fazladan boşluk bırakılmış olabilir. Kopyala yapıştır yapıldı ise genelde boşlukları kontrol edersen sorun çözülüyor. Yazı sonundaki fazla boşlukları kontrol edebilirsin. Yapıştırdıgın kod içerisinde... Dosyayı paylaşırsan daha hızlı destek alabilirsin. Eklemeler yanlış kod arasına yapılmıştır. İşlemi yaparken başındaki tablarada dikkat etmen gerekir.
adlı dosyanın kendisini paylaşır mısın? 209 dakini arayüz.wndcharacter.ExpandBtn2.CallEvent() olarak degiştirebilir misin ? Kopyala 209 sıraya yapıştır. Aynısı yazılı zaten. Birşeyi kontrol edeceğim.​

Son düzenleme:
Tavsiyem; Hata veren yerde yaptıgın işlemlerdeki boşlukları kontrol edebilirsin. Bir yere fazladan boşluk bırakılmış olabilir. Kopyala yapıştır yapıldı ise genelde boşlukları kontrol edersen sorun çözülüyor. Yazı sonundaki fazla boşlukları kontrol edebilirsin. Yapıştırdıgın kod içerisinde...
Hocam pythonda olsa syserrde indent hatası verirdi. C++da da tab veya boşluklar compiler tarafından okunmuyor

tables.PNG

Dosya Eklentileri

• db1.PNG
    db1.PNG
    167,5 KB · Gösterim: 21
Hocam yanlış yere atmışım resimleri konuyla alakasız 😅😆😆
Bu konu ile ilgili sorunun "çözüldü" ise çözüm işaretle yada "sorun devam ediyor" diye bildir. Kendin Çözdü isen de çözümünü bizimle paylaş. Sorunun hayla devam ediyorsa özelden bana 19:00 22:00 gibi ulaş baglanıp yardımcı olayım. Bu sorunlar basit çözümlü sorunlar.

Son düzenleme:
Geri