Çözüldü New_Item_Efeckt Sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

sharap

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba Servere Osmanlı2 den sökmeye çalıştığım

ENABLE_HIGHLIGHT_NEW_ITEM

Sistemini ekledim

Yalnız Fotoğraftaki gibi tek slot görüyor bunu nasıl düzeltirim yada hangi dosyaladaki kodlardan kaynaklı olabilir ?

Adsız.png

pythonslotwindow ve uiinventory'i tekrar gözden geçirmenizi öneririm

Hepsini gözden geçirdim ama kodlarda eksik var sanki başka filesten sökmeyi deneyeceğim :)

Şu an işte olduğum için tam dosya adı veremiyorum ama publiceffect.dds atmanız gerekiyor ve public klasörüne slotların sublarını atmanız gerekmekte. Anlattığım dosya etc içinde olur genelde osmanlı2de nerde bilmiyorum.

Şu an işte olduğum için tam dosya adı veremiyorum ama publiceffect.dds atmanız gerekiyor ve public klasörüne slotların sublarını atmanız gerekmekte. Anlattığım dosya etc içinde olur genelde osmanlı2de nerde bilmiyorum.
Öncelikle işte olmanıza rağmen yardım ettiğiniz içi teşekkür ederim.

Dosyaları Atmamışım buldum Doğru konumlarına attım ama yine düzelmedi bide envantere 2 slot veya 3 slotlu itemler gelince yang panelinden aşşağı sarkyorlar :D daha kötü oldu olmadı düzgün sökülebilecek bir files var mı ?

söylediğim dosyaları iletme şansınız var mı ?
İlginiz Çok iyi Teşekkürederim :)

Hocam İleteyimde en son yeniden bi temizden yüklemeye çalışayım olmazssa paylaşayım buradan sizede zahmet vermek istemem

Şimdi bunu ekledim clien source derlerken şöyle bir hata alıyorum bi bakarmıssınız bir hata yok 2 defa kontrol ettim olmadı yeniden ekledim ama yine aynı hata.

Client_Source Hatası:
Önem Derecesi    Açıklama    Proje    Dosya    Çizgi    Gizleme Durumu
Hata    sözdizimi hatası: ';' eksik (':' öncesinde)    eterPythonLib    Client_Source\Client\eterPythonLib\PythonSlotWindow.cpp    1250  
Hata    sözdizimi hatası: ';' eksik (')' öncesinde)    eterPythonLib    Client_Source\Client\eterPythonLib\PythonSlotWindow.cpp    1250  
Hata    'rSlot': bildirimi yapılmamış tanımlayıcı    eterPythonLib    Client_Source\Client\eterPythonLib\PythonSlotWindow.cpp    1250  
Hata    'rSlot': bildirimi yapılmamış tanımlayıcı    eterPythonLib    Client_Source\Client\eterPythonLib\PythonSlotWindow.cpp    1255  
Hata    'rSlot': bildirimi yapılmamış tanımlayıcı    eterPythonLib    Client_Source\Client\eterPythonLib\PythonSlotWindow.cpp    1255  
Hata    'NewSlotEffect': türü 'auto' içeren bir simgenin bir başlatıcısı olmalıdır    eterPythonLib    Client_Source\Client\eterPythonLib\PythonSlotWindow.cpp    1250  
Hata    'NewSlotEffect': başvuruların başlatılması gerekir    eterPythonLib    Client_Source\Client\eterPythonLib\PythonSlotWindow.cpp    1250  
Hata    'C:\Users\Burak\Desktop\Client_Source\Client\eterPythonLib\Release\eterPythonLib.lib' giriş dosyası açılamıyor    UserInterface    Client_Source\Client\UserInterface\LINK    1  
Hata    '==': 'nullptr' öğesinden 'int' öğesine dönüşüm yok    eterPythonLib    Client_Source\Client\eterPythonLib\PythonSlotWindow.cpp    1252  
Hata (etkin)    "rSlot" tanımlayıcısı tanımlı değil    eterPythonLib    Client_Source\Client\EterPythonLib\PythonSlotWindow.cpp    1250

Dosyaların Temiz Ve Eklenmiş Hallerini Rar İle Atacağım Bakabilen Olursa Sevinirm.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dosya Eklentileri

• PythonSlotWindow.rar
    16,9 KB · Gösterim: 2
Son düzenleme:
Arat ekle diyor başka bir şey belirtmiyorsa altına ekliyeceksin. Eklemelerin hatalı.

Çözüm
Hatamı Çözdüm ama benden kaynaklı değilmiş ben dosyada bulunanları uyguladığım için oluyormuş hata.

Kodlar::
//Find
        if (rSlot.bActive)
        {
            int ix = m_rect.left + rSlot.ixPosition;
            int iy = m_rect.top + rSlot.iyPosition;
            if (m_pSlotActiveEffect)
            {
                m_pSlotActiveEffect->SetPosition(ix, iy);
                m_pSlotActiveEffect->Render();

}  <---- Bunun Altına Eklemem Gerekiyormuş Düzeltince Oldu.

}   <---- Dosyada Bunun Altına Ekle Demiş

///Add
#if defined(__BL_ENABLE_PICKUP_ITEM_EFFECT__)
        for (const auto& NewSlotEffect : rSlot.pNewSlotEffect)
        {
            if (NewSlotEffect == nullptr || NewSlotEffect->IsShow() == false)
                continue;

NewSlotEffect->SetPosition(m_rect.left + rSlot.ixPosition, m_rect.top + rSlot.iyPosition);
            NewSlotEffect->Update();
            NewSlotEffect->Render();
        }
#endif

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri