Yardım nesne market

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

sx22

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

merhaba bu konudaki marketi ekledim çalışıyor fakat itemler ve ep gözükmüyor

ep kuponuna tıkladıgımda db bu syseri veriyor
yardımcı olabilecek varmı ?
SYSERR: Jan 5 09:04:17 :: ChargeCash: Request Charge (type : 0, amount : 1000, aid : 7)

Dosya Eklentileri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1 MB · Gösterim: 47
Son düzenleme:
source -> common -> service.h::
#define _ITEM_SHOP_SYSTEM

client -> userinterface -> locale_inc.h::
#define ENABLE_ITEM_SHOP_SYSTEM

Bunlar ekli değilse ekle düzelecektir birde konu içerisindeki mesajlara bak hem db hemde bi kaç sorunu çözersin mesela reboottan sonra çöküyomuş log_market.sql açılmıyomuş gibi gibi

source -> common -> service.h::
#define _ITEM_SHOP_SYSTEM

client -> userinterface -> locale_inc.h::
#define ENABLE_ITEM_SHOP_SYSTEM

Bunlar ekli değilse ekle düzelecektir birde konu içerisindeki mesajlara bak hem db hemde bi kaç sorunu çözersin mesela reboottan sonra çöküyomuş log_market.sql açılmıyomuş gibi gibi
defineleri ekledim 4 defa tekrar kurdum yine düzelmedi
service.h ye _ITEM_SHOP_SYSTEM bu şekilde ekledigimde hata alıyorum ENABLE_ITEM_SHOP_SYSTEM olarak ekliyorum
sorun devam ediyor varmı yardımcı olabilecek

yarın gün içinde sistemi kurup test edeyim. 4 kere eklemişsin ama yinede kaçırdığın bir yer vardır belki. 4 kez eklemeye düzelmesi lazım aslında.

defineleri ekledim 4 defa tekrar kurdum yine düzelmedi
service.h ye _ITEM_SHOP_SYSTEM bu şekilde ekledigimde hata alıyorum ENABLE_ITEM_SHOP_SYSTEM olarak ekliyorum
sorun devam ediyor varmı yardımcı olabilecek
Enable olarak pack ve client taraflı eklenmiş sistem server taraflı ise _item olarak eklenmiş ne hatası alıyosun ekle öyle bi bakalım

cmd_gm.cpp 2414. satırda ne var CItemShopManagermi var göremiyorum diyo -wno-volatile diye birşeyi göremiyo sanırım ordaki bi hatadan yada _item olarak eklemediğinden kaynaklı çünkü -wno-volatile böyle birşey olduğunu pek sanmıyorum

Geri