Çözüldü Nesne Market Sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Svarog

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar, herkese iyi forumlar diliyorum. Nesne market butonum işlevsizleştirilmiş hiçbir şekilde düzeltmeyi başaramadım. Winmerge aracılığı ile birkaç files ile py karşılaştırması yaptığımda kodlarda bir problem göremedim yada nerde ne olmasını gerektiğini bilmediğimden kaynaklıdır. Eğer ki bu konu hakkında bilgisi olan ya da nasıl düzeltilmesi gerektiğini bilen varsa yardıma bekliyorum.

Çözüm
Merhaba @Svarog , sorunu çözdüğünüze sevindim. :)
Bizlere nasıl çözdüğünüzü açıklar mısınız, rica etsem.
Sorunumun temel kaynağı kullandığım serverfileste daha öncesinde oyun içi nesne market sistemi ekli olması. Çözümüme gelecek olursam;
root içerisinde ki:
constinfo.py
game.py
interfacemodule.py
localeinfo.py
ui.py
uitaskbay.py
Winmerge aracılığıyla nesne marketinde sorun olmayan başka py dosyalarıyla karşılaştırılır ve düzeltilir. Bu çözümün geçerli olabilmesi için game source üzerinde mall kodlarının tahrip edilmemiş olması gerek eğer ki yukarıda verdiğim çözüm işe yaramazsa source dosyalarınızı da düzeltmek zorundasınız.

Sorunumun temel kaynağı kullandığım serverfileste daha öncesinde oyun içi nesne market sistemi ekli olması. Çözümüme gelecek olursam;
root içerisinde ki:
constinfo.py
game.py
interfacemodule.py
localeinfo.py
ui.py
uitaskbay.py
Winmerge aracılığıyla nesne marketinde sorun olmayan başka py dosyalarıyla karşılaştırılır ve düzeltilir. Bu çözümün geçerli olabilmesi için game source üzerinde mall kodlarının tahrip edilmemiş olması gerek eğer ki yukarıda verdiğim çözüm işe yaramazsa source dosyalarınızı da düzeltmek zorundasınız.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri