Çözüldü Nereye Atmalıyım?

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

suleyman06

Bla bla
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Dostlar selamlar.

Eklediğim sistemde şu dosyaların nereye atılcağını bilemedim yardımcı olursanız sevinirim.

0001.JPG
buradaki ymir work dosyasını (arkadaş client olarak göstermiş dosya uzantısından bakabilirsiniz)

0002.JPG
buradaki local_string_tr yi atıcam fakat ftp üzerinden arkadaşın gösterdiği dosya uzantısında Server kısmında local_string diye bir dosya yok bulamadım.
Birde query.sql'i Navicat'da nereye eklemeliyim ?

Not: Eklediğim sistem çevrimdışı pazar.

Dosya Eklentileri

• 0001.JPG
    0001.JPG
    30,5 KB · Gösterim: 253
  • 0002.JPG
    0002.JPG
    35,6 KB · Gösterim: 236
/usr/game/share/locale/turkey/ kısmında olması gerekiyor o locale_string dosyası ymir work ise bi tane yeni klasör oluştur adını örnek dosyam1 yaptık içine atıyoruz o dosyayıda packe atıyoruz ve index dosyasına
*
dosyam1
*
olarak ekliyoruz

query içerigini eklermisin ?

Edit: query inceledim player sekmesine girip tabloların oldugu yere sürükleyiniz

Son düzenleme:
Merhaba. Size bir tavsiyem olacak diğer üyeler veya dışarıdan gelecek olanlar için... Eklemek istediğiniz sistemin tamamını konuya dahil edip ben bu sistemin örnek veriyorum a b dosyalarını ekledim c ve d dosyalarını nasıl eklerim gibi hem sizin için hemde diğer üyeler için daha faydalı hatta forumumuz içinde daha faydalı olacaktır. :)

Edit: Başlığa da sistemin adını yazdığınızda daha göze gelir hem bilen arkadaşlar daha hızlı cevap verebilir.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri