Çözüldü Navicat İle Eklenen İtemler NPC'ye Eklenmiyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

byrampage

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arakdaslar. yeni metin2 serveri açtım fakat npc edit yaptığımda bir türlü navicattan koyduğum itemler gelmiyor npc ye. konu ile ilgili yardımcı olabilcek arkadaş var mı ?
Team Viever yada anydesk bağlantısıda verebilirim.

Çözüm
mehabalar, bu sorunu çözüdüm şuanda farklı bir sorunum var. oda Nemere kulesine çıkıyorum. indiğimde 4 saat soğuma süresi bekletiyor. bu süreyi nasıl değiştirebilirim ?
Bunla ilgili ayrı konu açabilirsiniz. Mevcut konunun bütünlüğü bozulmasın. Nemere kulesinin questinden (snow_dungeon) düzenleyebilirsiniz.
Bu sorun çözüldüğü için konu çözüldü işaretlenip kapatılmıştır.
Merhaba @byrampage ;

Konu başlıklarını yazarken, yardım istediğiniz problem ile ilgili kısa bir bilgi yazmanız hem sizin için hızlı bir çözüm hem de daha sonradan böyle bir hata alan üyelerimizin arama sonucunda bulabilmesi için daha uygun olacaktır.

İyi forumlar.

Son düzenleme:
Hangi npcye ne itemleri eklediniz. Eklediğiniz değerleri de verir misiniz?

Buradan bakabilirsiniz;

mehabalar, bu sorunu çözüdüm şuanda farklı bir sorunum var. oda Nemere kulesine çıkıyorum. indiğimde 4 saat soğuma süresi bekletiyor. bu süreyi nasıl değiştirebilirim ?

Bunla ilgili ayrı konu açabilirsiniz. Mevcut konunun bütünlüğü bozulmasın. Nemere kulesinin questinden (snow_dungeon) düzenleyebilirsiniz.
Bu sorun çözüldüğü için konu çözüldü işaretlenip kapatılmıştır.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri