myte2 vs Bestia2

starzon

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar çok kararsız kaldım Myte2 filesimi yoksa monster-bestia filesi ile mi çalışmak mantıklı.

@starzon eğer tavsiyeler üzerinden ilerleyeceksen açıkçası kendi filesini yapmanı öneririm çünkü bir çok şeyi kendi filesin sana öğretecek.Spoyler olarak istersen öğreneceğin şeyleri yazayım , boş bir yorum olarak görürsen spoyler içeriğini görmemiş olursun.

1-) Bu işin sabır işi olduğunu
2-) Oyunun nereden nereye geldiğini
3-) Oyun dosyalarına hakimiyetlik
4-) Hatalar karşısında neler yapılacağı
5-) Sabırlı olmayı
6-) [Öğrenilecek değil hissedilecek olan bu] Bir şeyleri başarma duygusu , emeğinin karşılığını alma
7-) Ben yeterince bu işi yapmak istiyor muyum ?

@starzon eğer tavsiyeler üzerinden ilerleyeceksen açıkçası kendi filesini yapmanı öneririm çünkü bir çok şeyi kendi filesin sana öğretecek.Spoyler olarak istersen öğreneceğin şeyleri yazayım , boş bir yorum olarak görürsen spoyler içeriğini görmemiş olursun.

1-) Bu işin sabır işi olduğunu
2-) Oyunun nereden nereye geldiğini
3-) Oyun dosyalarına hakimiyetlik
4-) Hatalar karşısında neler yapılacağı
5-) Sabırlı olmayı
6-) [Öğrenilecek değil hissedilecek olan bu] Bir şeyleri başarma duygusu , emeğinin karşılığını alma
7-) Ben yeterince bu işi yapmak istiyor muyum ?

sağolasın dostum ancak ben bestia filesına 8 ay önce başladım geliştirdim ancak hani insanın içinde bi güvensizlik olur ya şu son 2 gündür içimde bir güvensizlik var acaba diyorum altyapıyı değiştirsem mi yaptığım sistemler eklediğim sistemler baştan sona kontrol ederek yaptım gerektiğinde sıfırdan yazdım anlatabildim mi ?

sağolasın dostum ancak ben bestia filesına 8 ay önce başladım geliştirdim ancak hani insanın içinde bi güvensizlik olur ya şu son 2 gündür içimde bir güvensizlik var acaba diyorum altyapıyı değiştirsem mi yaptığım sistemler eklediğim sistemler baştan sona kontrol ederek yaptım gerektiğinde sıfırdan yazdım anlatabildim mi ?
kendinden eminsen ve dediğin kadar değişiklik yaptıysan artık o bestia filesi değil senin filesindir. Nihayetinde zaten tüm filesler sızdırılmış kodlardan üretliyor. Kimse mainline files diye sunmuyor herkes ufakta bir düzenleme yapsa X filesi şeklinde sunuyor :)

O yüzden altyapı değiştirmenize gerek yok diye düşünüyorum

kendinden eminsen ve dediğin kadar değişiklik yaptıysan artık o bestia filesi değil senin filesindir. Nihayetinde zaten tüm filesler sızdırılmış kodlardan üretliyor. Kimse mainline files diye sunmuyor herkes ufakta bir düzenleme yapsa X filesi şeklinde sunuyor :)

O yüzden altyapı değiştirmenize gerek yok diye düşünüyorum
Doğru diyorsun motivasyonumu tekrar geri getirdin artık bitirelim oyunu o zaman :D

İnşallah eğer forum üzerinde birinin geliştirdiği server görürsem katılmak oynamak isterim sizde sunucunuzu açtığınızda davet ederseniz çok memnun kalırım :)

O zaman tavsiyenin kralı benden gelsin...Yol yakınken farklı bir alana yönelmen, metin2 popülerliğini yitirmeye doğru ilerliyor...

Şuan tek işim metin2 değil zaten ben c# yazılım uzmanıyım / öğrenciyim başka projelerde kovalıyoruz metin2 benim içimde kalan bir şeydi öğrenmeye çalışıyorum bir şeyler yapmaya çalışıyorum.

hocam devam ke piyasadki x filesi alıyorlar geliştiriyorlar benim filesim diyorlar siz devam edin bende öyle yapıyorum çaktırma

Myte filesi bir arkadaşımındı kendisi gayet donanımlı bir insandır.Deneyebilirsin.

Geri