Çözüldü mysql zırh ekleme sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

sem575757

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
zırh ekleme yapıyorum +0 +9 aynı zırh. herseyini hallettim aynı bu linkteki gibi mavi ruh anlatımında oldugu gibi

link:

fakat en son dakikasında olan mysql bölümüne gelince aynısını yapıyorum aynı ekranları veriyor fakat item protoyu açınca benim kod eklenmemiş olarak geliyor. aynı işlemi tekrar yapıyorum ekli zaten o uyarısı çıkıyor nasıl yapıcam yardım ve desteklerinizi bekliyorum. @Trashy

Dosya Eklentileri

• 2.PNG
    2.PNG
    66,3 KB · Gösterim: 45
  • 3.PNG
    3.PNG
    75,1 KB · Gösterim: 48
Çözüm
öncelikle belirtmek isterim txt üzerinden dump proto ile çekmiyor mysql tabanlı bi files bu ve txt çekme olayı olsa mysql nacivattan düzeltmeye kalkmam demi. genede önerin için tşk ederim. mysql veri tabanına girdim nacivat ile ardından player sekmesinden item_protoyu dışarı aktardım düzenle dedim el ile manuel düzenleme sonrası mysql de hazır bulunan item protoyu sildim ardından masaüstüne aldıgım item protoyu ekledim yenile dedim sorunum çözüldü. yani console ekranından degil mysql i mauel olarak düzeltip geri attım. soru çözüldü konu kapatılabilir.
Videoyu izlemedim ama anlatımına göre tahminimce yaşadığın olay şu, 40k files kullanıyorsun ve item_proto.txt dosyasından okuyup çekirdekte tutuyor dosyaları daha sonra oyunu kapatıp açınca orijinale dönüyor. Bunun önüne geçmek için item_proto.txt dosyanın içinde düzenleme yap. Dump Proto ile kapat ve client içinde locale/tr klasörüne ekle filezilla ile files dosyanın içinde ki config klasöründe ki item_proto.txt dosyanı da güncelle. Oyunu yeniden başlatınca artık item ekli olarak gelmiş olur, kaybolmaz.

öncelikle belirtmek isterim txt üzerinden dump proto ile çekmiyor mysql tabanlı bi files bu ve txt çekme olayı olsa mysql nacivattan düzeltmeye kalkmam demi. genede önerin için tşk ederim. mysql veri tabanına girdim nacivat ile ardından player sekmesinden item_protoyu dışarı aktardım düzenle dedim el ile manuel düzenleme sonrası mysql de hazır bulunan item protoyu sildim ardından masaüstüne aldıgım item protoyu ekledim yenile dedim sorunum çözüldü. yani console ekranından degil mysql i mauel olarak düzeltip geri attım. soru çözüldü konu kapatılabilir.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri