Yardım MySQL veri aktarma

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Kasimir

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba damage ayarları yaptım ve skilltable deki verilerin hepsini Excell aracılığı ile MySQL olarak skill_proto olarak aktarmak istiyorum Microsoft Management Studio kullanarak yapmayı denedim ama başaramadım tabloları oluşturamıyorum Query bölümüne kodları atıyorum ama hata alıyorum

Ekran Alıntısı.PNG

syntax hatası almışsın , eğer windows server kullanmayacaksan MSSQL kullanmayacaksın demek. O yüzden serverin MySQL veya MariaDB vb kullanıyorsa MSSQL'in T-SQL komutları ile eş değer olamayabilir. MySQL editörlerinde denemeni tavsiye ederim yada MSSQL tabanlı ise sorgularınızı buraya atarsanız göz atabiliriz

syntax hatası almışsın , eğer windows server kullanmayacaksan MSSQL kullanmayacaksın demek. O yüzden serverin MySQL veya MariaDB vb kullanıyorsa MSSQL'in T-SQL komutları ile eş değer olamayabilir. MySQL editörlerinde denemeni tavsiye ederim yada MSSQL tabanlı ise sorgularınızı buraya atarsanız göz atabiliriz
Öneriniz için teşekkür ederim hocam sorunu başka bir şekilde çözmüştüm hepsini mecburen tek tek elle düzenledim

Geri