Çözüldü Mobların Fazla Vurması

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

mellon133

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Mrb değerli forum üyeleri mob protoyu tamamen kontrol etmeme rağmen bazı slotlar çok fazla vuruyor mob protoda yazan değerlerle tamamen alakasız derecede mob proto dışında kaynaklanacak bir yer varmıdır acaba ?

Bu söylediğim filestan filese değişebilir tabi ama TXT den NO_TXT ye çevirince bende bu sorunla karşılaşmıştım. Bir tür bug gibi.
Eğer bahsettiğim gibi bir işlem yaptıysanız işlemi geri alın.

Zaten no txt olan bir files kullanıyorum yani böyle bir işlem ben yapmadım farklı bir yerden kaynaklanma şansı varmıdır acaba

Eğer destekliyorsa ve sağlamsa, filesı txt den başlatmayı deneyin. Eğer TXT de bir sorun yaşamazsanız, txt den başlattıktan sonra Navicat>mob_proto tablosunu Export seçeneği ile sql ile dışarı aktarın. Ardından tekrar No_TXT den başlatın ve az öne kaydettiğiniz sql dosyasını navicata Importlayın.

Bunları yapmadan önce yedek almayı unutmayın.

Eğer destekliyorsa ve sağlamsa, filesı txt den başlatmayı deneyin. Eğer TXT de bir sorun yaşamazsanız, txt den başlattıktan sonra Navicat>mob_proto tablosunu Export seçeneği ile sql ile dışarı aktarın. Ardından tekrar No_TXT den başlatın ve az öne kaydettiğiniz sql dosyasını navicata Importlayın.

Bunları yapmadan önce yedek almayı unutmayın.
Evet filesı no_txtye çevirince durum çözüldü. Ama bunu nasıl düzelticez. Sadece item protoyu no txt yapsak olmaz mı :D

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri