Çözüldü Mob Drop İnfo Olmadan İtemi Göstermesi

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

NEPRESPAN

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Mob Drop İnfo Sisteminde şöyle bir hata var mob_droba eklemediğim item target ekranında gözüküyor bilinen bir fix var mı?

Hız taşı ekli değil ama gözüküyor

Adsız.jpg

Bu taşlar source kaynaklı. void CHARACTER::DetermineDropMetinStone() buradan geliyor.
char.cpp:
void CHARACTER::SetProto(const CMob * pkMob)
// içinde
if (IsStone())
{
    DetermineDropMetinStone();
}
// değiştir
if (IsStone())
{
    //DetermineDropMetinStone();
}

Bu taşlar source kaynaklı. void CHARACTER::DetermineDropMetinStone() buradan geliyor.
char.cpp:
void CHARACTER::SetProto(const CMob * pkMob)
// içinde
if (IsStone())
{
    DetermineDropMetinStone();
}
// değiştir
if (IsStone())
{
    //DetermineDropMetinStone();
}
cevap için teşekkürler bu arada sadece taş değil moblar da pençe vs diğer itemler de mevcut bunların çözümünü biliyor musun

common_drop_item.txt içerisinde eklidir.

constants.cpp

C++:
SStoneDropInfo

burada metin ekliyse taşı göstermesi normal, uitarget.py içinden taş görünümü nü kaldırabilirsin veya buradan o metni kaldırabilirsin
cevap için teşekkürler bir kısmını bir şekilde hallettim yanlız şöyle bir sorun yaşıyorum "SStoneDropInfo" den kaldırdım metinleri "uitarget.py"den bir değişiklik yaptım şimdi iste taşlar geldi bilgileri de geliyor ama sürekli taşlar 2 snde bir değişiyor bir önerin var mı acaba

cevap için teşekkürler bir kısmını bir şekilde hallettim yanlız şöyle bir sorun yaşıyorum "SStoneDropInfo" den kaldırdım metinleri "uitarget.py"den bir değişiklik yaptım şimdi iste taşlar geldi bilgileri de geliyor ama sürekli taşlar 2 snde bir değişiyor bir önerin var mı acaba
Taşları 1 slotta sırayla göstermeye ayarlı zaten sistem

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri