Yardım MMOTutkunlari üyeleri nasıl bir files istiyor?

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Forgiven

burakhangunduz
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Öncelikle günaydın, bu konuyu açmamdaki sebep neden forum adına özel bi files olmasın ki :)
Her kullanıcının yorumu benim için önemlidir.
Neler olmalı neler olmamalı madde madde yazmanızı istiyorum.
Absürt istekler haricinde tabiki.
Buradaki amaç isteklerinize özel bi files oluşturmak ve sizlere sunmak.

Eklememi istediğiniz şeyleri bazen bende size sunamayabilirim, saygı duyalım bu konuya :)

bana göre 98 99 vslik server olmalı simya kuşak lycan ejderha sistemleri olmamalı. tüm kostümler kesin olmalı ve süresiz olmalı. petler eklenik olmalı ama duruma göre ileride aktif edilmek için saklanmalı. tek tık biyolog tek tık şebnem ve bailangıçta itemler efsunlu ve giyili olarak gelmeli. efsun botları olmalı. hızlı statü olmalı 10 lu. cevherler taşlar geçerken kırılmamalı direk geçmeli. cevherlerin süresi kaldırılmalı. alınan itemlerin kullanımı sonsuz olmalı bir tane alınca sonsuz kullanılmalı.

altyapı olarak mainline veya martysama kullanılmalı teşekkürler

65-250 rina tarzı files :)

şaka şaka files isteğim yok fakat güzel olabilecek 55-120 boss gaya metin gayalı files olabilir

Forum adına fileslerin geliştirilmeye çalışılması beni gerçekten sevindirdi doğrusu. :)
İstekten ziyade umarım sonunu getirebilirsiniz.

filese sistem eklemektense sürümleri geliştirmek daha mantıklı bence insanlar artık çok geride kaldı forum için eğer bir files düzenlenecekse benim görüşüm alt yapı ileri düzey olması

ve mainline başlanabilir ( daha az problem çıkartıyor )

gcc48
client 19
mysql 8 veya maria db 10.4
packlar cython
granny 2.11
txt olmadı
questleri düzgün olmalı
warning syserler sysloglardan arınmış olmalı
birde alt yapı olduğu için hazır oyunmuş gibi gerekli fixlerin ekli olması lazım eksiksiz Tabi bazı fixler oyuna zarar verebiliyor onları göz ardı etmek gerekiyor
Kısaca sadece temiz bir alt yapı.

Yardıma ihtiyacınız olursa seve seve yardımcı olurum :)

filese sistem eklemektense sürümleri geliştirmek daha mantıklı bence insanlar artık çok geride kaldı forum için eğer bir files düzenlenecekse benim görüşüm alt yapı ileri düzey olması

ve mainline başlanabilir ( daha az problem çıkartıyor )

gcc48
client 19
mysql 8 veya maria db 10.4
packlar cython
granny 2.11
txt olmadı
questleri düzgün olmalı
warning syserler sysloglardan arınmış olmalı
birde alt yapı olduğu için hazır oyunmuş gibi gerekli fixlerin ekli olması lazım eksiksiz Tabi bazı fixler oyuna zarar verebiliyor onları göz ardı etmek gerekiyor
Kısaca sadece temiz bir alt yapı.

Yardıma ihtiyacınız olursa seve seve yardımcı olurum :)
gcc48 den ziyade clang e geçiş yapılabilir artık

Öncelik güncellik olmalı. gcc48 gerçekten çook eskiden kaldı. Hatta normal şekilde kurulmuyor bile. Tabii ki de bu tercihler files yapımcısına ait :) Ben altyapı files geliştirme rehberi ile başlangıcı anlattım zaten. Gerisi files yapımcılarına düşüyor :)

Geri