MMO Tutkunları Premium Üyelik Satışları Başlamıştır

Merhaba arkadaşlar,
Uzun süredir sitemizde premium üyelik satışları için çalışmalar yürütüyorduk. An itibariyle bu çalışmalarımızı tamamladığımızı duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Premium üyelik nedir? Hangi yetkileri vardır?​

Artık birçok platformda abonelik ve ücretli üyelik satış uygulamaları bulunuyor. Bu üyeliklerin asıl amacı daha fazla yetkiye ve ekstra ayrıcalıklara sahip olmak ve sitemizin gelişimine katkı sağlamak içindir. MMO Tutkunları'nda Premium üyelik aldığınız zaman bazı ayrıcalıklara sahip olacaksınız. Bunlar sırasıyla şunlardır;

• Sitemizi reklamsız olarak dolaşabilme. (Tüm reklamlar gizlenecektir.)
  • Her 3 ayda bir kullanıcı adını değiştirme yetkisi. (Kullanıcı adı değişimi yönetim onayından geçmektedir.)
  • İzin verilen bölümlerde konuları 3 saatte bir yukarı taşıma.
  • Premium üyeler için oluşturduğumuz özel bölüme erişim sağlama. Bu bölümde açtığınız içerikler forum genelinde gözükmeyecektir. Sadece premium üyeler ve site yetkilileri görebilecektir.
  • Premium üyelerin nickleri forumun genelinde altın renkte gözükür ve premium üye rankı elde edilir.
  • Premium üyelerimiz kendisine özel kullanıcı basamağı oluşturabilir. Mesela benim ismimim altında "Ruhsuz filozof" yazıyor.
  • Forumu gizli olarak dolaşabilme. (Üye gizliliğinden muaf olmayan tüm kullanıcı grupları sizin hangi içeriğe baktığınıza veya son durumunuzu göremez.)
  • İmzalara daha fazla resim, link ekleme. Daha fazla satır izni.
  • Profil mesajlarına görüntü, dosya, kısa süreli video veya ses dosyaları yükleme izni.
  • Konularda ve mesajlarda kısa süreli video ve ses dosyaları yükleme izni.
  • Özel mesajlarına daha fazla katılımcı eklemek. (Grup konuşması.)
  • Mesaj veya rank limiti bulunan bölümlerde konu açma yetkisi.
  • Özel içeriklere tanımlanan rank şartlarından muaftır.
  • İmzalarına reklam amaçlı resim veya yazı paylaşmak. (Premium üyeliği süresi boyunca)
  • Tanıtım amaçlı konular paylaşmak.

Gördüğünüz üzere sitemizde premium üyelik alındığında baya bi ekstra yetkiler sunulmaktadır. Zaman içerisinde bu yetkiler arttırılabilir veya düzenlenebilir.

Kısa süreliğine kampanya..​

Sitemizde premium üyelik satışı yeni başladığı için kısa süreline aylık paketler 7 liradan satılacaktır.
Premium üyelik alan ilk 10 kişi bana ulaştığı taktirde isteyenlere Udemy'de yayınladığım kursu ücretsiz olarak elde edebilecekleri kod vereceğiz.

Premium üyelik nasıl alınır?​

Premium üyelik almak çok basittir. Hesap ayrıntılarından Premium üyelikler sekmesine gelip sizin için uygun olan paketi seçip alabilirsiniz.
premium üyelik satın alma.jpg

Ödeme yöntemleri Shopier tarafından sağlanmaktadır. 3dsecure ile güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.
shopier ödeme ekranı.jpg

Videolu anlatım;

Seçtiğiniz Premium üye paketinde süre dolduğunda otomatik olarak kesinti yapılmaz. Süresi bittikten sonra tekrardan ödeme yapmanız gerekmektedir.

Ödeme yaptıktan sonra premium üyelik ne kadar süre içinde tanımlanır?​

Eğer Shopier tarafından bizim sistemimize ödemenin başarılı olduğuna dair bilgi verirse premium üyelik anında hesabınıza işleyecektir.

Premium Üyelik Paketlerimiz nelerdir?​

Şuan için tüm paketlerde ayrıcalıklar eşittir. Fiyatlar sadece süreye bağlı olarak değişmektedir. 1 aylık, 6 aylık, 1 yıllık ve 2 yıllık pakatlerini alabilirsiniz.
Toplu alımlarda cuzi miktarda indirim sağlanmaktadır.

Premium üyelik şartlarımız nelerdir?

Premium üyelik şartlarımız hakkında bilgi almak için Teslimat ve İade Şartlarımız 'ı okuyabilirsiniz.

Son düzenleme:
Şimdiden hayırlı olsun. Hayır, kalıcı olarak paketimiz şuan için bulunmamaktadır.

Forum halkına hayırlı uğurlu olsun ilk alan benim heralde baya güzel tavsiye ederim.
Hemde forumumuza katkı sağlayacak...

Helal olsun valla bu forum en iyisini hakediyor :)
Forumada ait kermesimiz olcak bi tek o eksik :D

olursa şayet fıstıklı kurabiye ve çiğköfteler benden :acim:

Tüm yorumlarınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
Verilen ayrıcalıklarla ilgili düşüncelerinizi belirtmekten çekinmeyiniz..

Güncelleme;
Konuları yukarı taşıma özelliğinin sitemize eklenmesi ile birlikte Premium Üye ayrıcalıklarına yeni maddeler eklenmiştir.
Konuları yukarı taşıma hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Geri