Ayarlar.php dosyasını silin.
ayarlar.php:
<?php
/*
MySQL Bağlantısı için sabit değişkenleri ayarlıyoruz
*/

define("SERVER_IP","192.168.56.101");             // Servenize tahsis edilmiş sunucu IP Adresini Yazınız
define("MYSQL_KULLANICI","root");             // Servernizin MySQL Kullanıcı adını yazınız.
define("MYSQL_PAROLA","1");    // MySQL Kullanıcı Şifrenizi Yazınız...
define("MYSQL_PORT","3306");                    // MySQL Erişim Port Numarısı Default olarak "3306" olur  eğer sizinki değişik ise yazabilirsiniz.
define("DATABASE_ADI","MHMS");                 // Scriptin SQL dosylarını hangi database'ye kurduysanız adını yazınız.

/*
Web Sitesi Tekniksel Ayarları
*/
define("SITE_URL","http://localhost/Paneller/MHMS%20panel/");     // Scriptin Kurulduğu URL Adresi Tarayıcınızın adresi Örn : http://www.domain.com/
define("KAYIT_BILGISI_GONDER",true); // Oyuncu kayıt olunca E-posta adresine kayıt bilgileri gitmesi için true gitmemesini istiyorsanız false yazın.

// Header Content Ayarı
header("Content-Type:text/html; Charset=UTF-8");
// Zaman Ayarı : "Europe/Istanbul"
date_default_timezone_set("Europe/Istanbul");

// Php Hatalarını Gizleyelim....
error_reporting(0);
// CRSF TOKEN
$token_id                 = md5(uniqid(mt_rand(), true));
$giris_token_id         = md5(uniqid(mt_rand(), true));
?>
Bu kodu ekleyip düzenlemeler yapınız.
Maalesef yine olmadı dostum. Benim için çok büyük problem değil. Panel baya iyi ELLERİNE SAĞLIK. herşeyi sağlam sadece sanırım çıkış yapmada sorun çıkıyor. Onu da halledersen kusursuz bir panel bence.

Rica etsem bana account.sql dosyaların tamamını gönderebilirmisiniz.

account.sql sorun yok. Bide player.sql bakarmısınız, bu kodlar mevcut mu ?
player.sql:
ALTER TABLE `guild` ADD `facebook` varchar(255) NOT NULL ;
ALTER TABLE `guild` ADD `rc` varchar(50) NOT NULL ;
ALTER TABLE `guild` ADD `ts` varchar(50) NOT NULL ;
ALTER TABLE `guild` ADD `kral` int(1) NOT NULL ;
ALTER TABLE `player` ADD `facebook` varchar(255) NOT NULL ;
ALTER TABLE `player` ADD `imza` text NOT NULL ;
ALTER TABLE `player` ADD `kral` int(1) NOT NULL ;

account.sql sorun yok. Bide player.sql bakarmısınız, bu kodlar mevcut mu ?
player.sql:
ALTER TABLE `guild` ADD `facebook` varchar(255) NOT NULL ;
ALTER TABLE `guild` ADD `rc` varchar(50) NOT NULL ;
ALTER TABLE `guild` ADD `ts` varchar(50) NOT NULL ;
ALTER TABLE `guild` ADD `kral` int(1) NOT NULL ;
ALTER TABLE `player` ADD `facebook` varchar(255) NOT NULL ;
ALTER TABLE `player` ADD `imza` text NOT NULL ;
ALTER TABLE `player` ADD `kral` int(1) NOT NULL ;
Evet bu kodlar da eksiksiz bir şekilde mevcut.

Pes etmek yok yapana kadar deniyecez.

:inside-out-aglicam-ama:

Sizin şuan kullanmış olduğunuz account.sql , player.sql, web.sql ve MHMS Panelin dosyaları bana yollarmısınız.

:b.m.z2:
Yaşasın sorun çözülmüştür.

Hata Mysql sürümüne bakmadık. FREEBSD 9.2 MYSQL 5.6 sürümünde çalışmıyor, bazı fonksiyonlar.
Ne yapmamız gerekiyor ?
Çok basit
FREEBSD 9.2 MYSQL 5.5 sürüm
kullanıcaksınız. MHMS Panel Mysql 5.5 Sürümü olarak biraz eskide kalmış olabilir. :D

:inside-out-bye:

Son düzenleme:
Öncelikle üzüldüğümü belirtmek isterim.
:b.m.z18:

Size WMCP paneli önerebilirim. Admin sistemi mevcut, Tema değişikliği yapılabiliyor.

:mmt-resimler:
V00vDj.png

Son düzenleme:
Paylaştığınız panel gayet güzel. Çıkış yapma sorunu olsa da kullanmaya devam edeceğim. Oyuncular idare etsin n'olacak :)

Bu panelin artık her yerini öyle bi biliyorum ki. Kendi panelimi kodlamadan önce mhms'yi düzenlerdim. Zamanında çok temiz kodlanan panellerden birisiydi. Ufak tefek hataları haricinde bi sıkıntısı yoktu. Kesinlikle php 7'ye ve pdo'ya güncellenmesi gerekiyor.

Bu panelin artık her yerini öyle bi biliyorum ki. Kendi panelimi kodlamadan önce mhms'yi düzenlerdim. Zamanında çok temiz kodlanan panellerden birisiydi. Ufak tefek hataları haricinde bi sıkıntısı yoktu. Kesinlikle php 7'ye ve pdo'ya güncellenmesi gerekiyor.
Bu panel sürümünü 7 yada 8' e ve pdo uygun olarak kodları düzelticem. Bu konu hakkında çalışmalarım devam ediyor.

her adımı nokta nokta uyguladım ama /mhms_admin/giris.php siteye ulaşlamıyor hatası verdi biraz kurcaladım sonra 500 error hatasıan döndü
dedim en baştan tekrar başliyim öyle yapıyım ama httpdocs klosoorune atmışım filezilladan ve tamamen oyun sitesi de şuan yanıt vermiyor yani anlayacagınız çorba gibi yaptım işin içinden çıkamıyorum
oyun sitesi avras2.com kontrol edebilirsiniz ordan

Geri