Yardım Metinlerin 0 can kalma ve kırılmama sorunu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

bqofficial

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Metinin can değeri bitmesine rağmen 0 olduğu zaman 1 hit daha atılması gerekiyor, aksi taktirde 3-4 saniye sonra kendisi kırılıyor.
Bu süreyi en azından çok düşük bir saniyeye indirmek veya direk 0 olduğu anda kırılsın istiyorum.
Ancak araştırmalarım sonucun da bununla ilgili bir konu açılmamış.

Bknz:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

channel 1 cpu kullanımı % kaç?
234.PNG

Tam olarak nasıl gördüğümüz hakkında pek bir bilgim yok ancak marty sama altyapısını kullanıyorum ve local sunucudayım.

garip bir durum, metin kestiğinde neler olduğunu görmeden bir şey diyemem.. breakpoint ile metin kestiğinde neden yavaş kırıldığını bulabilirsen çözüm üretilir.. bu yavaş kırılma olayının olmadığı bir durum var mı? az hasar vurup kesmek veya metine vurup bir kaç dakika video da ki gibi kesmek gibi..
Hayır böyle bir sorun yok, bu bir çok sunucuda olan bir durum gözlemlediğim kadarıyla ancak bir çoğu bu durumu düzeltti. Daha önce kullandığım bir firma filesinde de aynı durum mevcuttu ve güncelleştirme ile çözmüşlerdi tam olarak bilgim yok ancak oyuncuların sevmediği bir durum :)

Geri