Metin35 geri geldi

Dr Livesey

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Screenshot_1.png

Metin35 tekrar açılmış fakat oyunda neredeyse hiç oyuncu yok :oops:

Tmlj2 vardı eskiden, deli gibi de oyuncusu vardı. İlk pvplerden.. Ormanda falan ruh taşı kovalardık arkadaşlarla.. güzel yıllardı

Bütün mahalle çin mt2 dediğimiz ama adını bilmediğimiz bir pvp vardı kayıt olma yoktu ıd şifre yazar direk girerdik başkasının hesabına denk geldiğimiz bile oldu hangi item tam hatırlamıyorum saatlerce 32k ya silah satıcısından item alıp 64k ya satar para kasmaya çalışırdık deli gibi oyuncusu vardı belki 15 yıl öncesi bu söylediğim

Kxyt2 hayatımın serveri demircide buzlu uç 9 mavi taş 9 yapıyorduk nete gidip hava atıyorduk o zamanın parasıyla sene 2008 daha 9 yaşındayım 50 tl vermişti internet kafe sahibi yemin ederim bitiremedim o parayı 😅

Zamanında longju2yle başlamıştım h tuşuna basınca bir chat penceresi açılıyordu oradan /item kodunu yazınca karakterin üstünde gözüküyordu zırh silah ah eski zamanlar..

bu kadar da eski olmayın ya ben hayatta oynamam bu swyi tipe bak ıyy bu swde ikarus offline shopta yoktur şimdi

Bu swye Directx9 koyacaksın offf 😁
prensip olarak dx9 olmayan shader olmayan başlangıçta 200t hasar verecek kostüm pet binek item gibi bonusları vermeyen otomatik avsız ikarus offline shopsuz battle passiz sw oynamıyorum. oynamıyorum değil pc açmıyor yoksa oyniyim yani :D

prensip olarak dx9 olmayan shader olmayan başlangıçta 200t hasar verecek kostüm pet binek item gibi bonusları vermeyen otomatik avsız ikarus offline shopsuz battle passiz sw oynamıyorum. oynamıyorum değil pc açmıyor yoksa oyniyim yani :D
okurken kanser oldum a*k

Geri