Çözüldü Metin2 Yeni OfflineShop Alanı Hk.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ZEUS06

Premium Üye
Premium Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar, güncel trnin açık packlerinden privateshop'u aldım duvarları tr nin kendisinden olduğu için benim altyapıda da mevcut bu yüzden objeleri almadan ekledim. Sorum şurada, bu objelerin hangisi olduğunu ben nasıl bulacağım World editör üzerinden açtığımda objeler yerinde olmadığından dolayı sadece gölgeleriyle birlikte geliyor. Editlemek istiyorum her yeri araştırdım fakat bulamadım şu lanet duvarları. Elinde olan atabilir mi yada mapta hangi objelerin kullanıldığını görüntüleyen bir olay varsa anlatabilirse çok memnun kalırım (Tr nin zone dosyasını tamamen d diskime aktardım yine çıkmadı duvarlar bunu söyleyecekseniz onu da denedim :( )

Benim bildiğim genel olarak kullanılan çoğu obje zone de bulunmakta. Her mapın icerisinde objelerin duracağı yerleri gosteren ve gr2 lerinin nereden çekileceğini söyleyen kodlar var. Şöyle bir mantık kurarsak istediğinizi bulursunuz bence. Haritayı world editor de açın sonra aktif gözüken bir objeye bakın o objenin çekildiği dosyayı bulun aynı zamanda bu nesnelerin duracağı yeri kaydeden kod dosyasını bulun o dosyayı bulduktan sonra oranın içinden gerekli objeleri ve yollarını bulup eksiklikleri halledebilirsiniz.

Bu bahsettiğim dosya map packinin icinde olur örnek olarak map_c1 mavi bayrak 1. Köy bu mapte bulunan bütün objelerin duracagi yerler ve hangi objelerin duracagini barindiran .txt dosyasi outdoorc packi icindedir. Burdan yola çıkarak bi bulmaya çalışın derim. Ben bir ara boyle bulmuştum.

Teşekkürler tam olarak öyle değildi fakat farklı çözümlerle olayı kapattım konu kapanabilir (y)

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri