Yardım Metin2 UltimativBattlePass_by_Aslan Sorunu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

metin2craft

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Sistemi başarılı bir şekilde ekledim fakat tek sorun oyunda battle pass açıyorum bir kaç görev yapıyorum oraya işliyor hatta bitirince ödülleri v.s de veriyor ama bir yere ışınlayınca veya oyuna gir çık yapınca herşey 0 lanıyor ve yaptım görevler sayılmıyor ? bilgisi olan var mı

Mysql kayıt yapmıyor veya okuyamıyor db syserr falan baktınız mı

Mysql tablosunu aç görevin bi kısmını yap tabloya yenile at değerler değişiyor mu değişmiyorsa tabloya yazmıyor eğer değişiyorsa ve oyundan çık gir yaptığında hesapta o değerler gözükmüyorsa tabloyu okuyamıyor buna göre eklediğin kodlarda kontrol edeceğin yeri öğrenebilirsin

İlk olarak teşekkür ederim dediklerinizi yaptım fakat ben sorunumu tam olarak anlatamadım sanırım ilk olarak çok ödül verme sistemi olmuyor 2 . olarak sizin dedinizi yaptım kendim mysql üzerinden düzenleme yaptım ve reboot attım da o güncelledim veriyi çekti 2. olarak güncel veriyi çektikten sonra gidip yabani köpek kestim o verinin üzerine güncelledi ondada sorun yok ama oyun içinde bir yere ışınladım vakit battle pass daki herşey 0 lanıyor veritabanı baglantısı kayboluyor ve yaptım hiç bir şey mysql veri tabanına güncellemiyor ve saçma olan en ufak bir syserr yok oyun dosyaları ve sunucu dosyasında

Geri