Metin2.TC Offline Shop Gui

Forgiven

burakhangunduz
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Merhabalar tc offline shop'un guisi fazlasıyla büyüktü ve bazı fonksiyonlar çalışmıyordu.
O açıdan küçültmeye ve gereksiz fonksiyonları kaldırmaya karar verdim.
Bu bir offline shop paylaşımı değildir sadece gui değişikliğidir yanlış anlaşılmasın :)

Anlatım yapmaya gerek yok diye düşünüyorum zaten .rar içerisinde klasörlere yerleştirdim ona göre atarsınız.
Butonlar benim kendi public.dds dosyamdan çektiği için sizde butonlar böyle gözükmez.

İndirme linki;
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Scan;
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Öncesi;

0914_112847.jpg

Sonrası;

yeni.png

Dosya Eklentileri

• OffShop New Gui.rar
    34,7 KB · Gösterim: 40
Nesne ekle kısmını kaldırmışsınız bu fonksiyon sizde çalışmıyor muydu? Şu şekilde bir düzenleme daha iyi gözükecektir.
f13cddd91610d01c4a7d04bf9d7f285f.png
Ş

Peki bunu paylaşmanız yok mu ? :)
Kullanmak için bir offlineshopu sorunsuz hale getirmem gerek TC de reboot atınca pazarların kapanması ve 1 hesabın sadece 1 pazar açma problemi var diğer hatalarının hepsi fix şekilde
Great kullanıp düzenleme isim değiştirme kısımlarındaki hataları çözüp kodların düzenlenmesi gerekiyor kararsızım aslında bir tane offlineshopun tüm problemlerini çözüp premium üyelere paylaşım yapılabilir :D

Kullanmak için bir offlineshopu sorunsuz hale getirmem gerek TC de reboot atınca pazarların kapanması ve 1 hesabın sadece 1 pazar açma problemi var diğer hatalarının hepsi fix şekilde
Great kullanıp düzenleme isim değiştirme kısımlarındaki hataları çözüp kodların düzenlenmesi gerekiyor kararsızım aslında bir tane offlineshopun tüm problemlerini çözüp premium üyelere paylaşım yapılabilir :D
Great ile tc nin kodlarını karşılastirmadim hiç. Ama eğer benzerlik varsa bu bahsettiğiniz sorunların Great için çözümleri mevcut. Aynı çözümleri tc için de denemek gerek aslında. Eğer isterseniz pc ye geçtiğimde bahsettiğim çözümleri ekleyebilirim.

Great ile tc nin kodlarını karşılastirmadim hiç. Ama eğer benzerlik varsa bu bahsettiğiniz sorunların Great için çözümleri mevcut. Aynı çözümleri tc için de denemek gerek aslında. Eğer isterseniz pc ye geçtiğimde bahsettiğim çözümleri ekleyebilirim.
Great offline shop da veri tabanında pazarlar ayrı bir tabloda, pazara eklenen itemler ayrı bir tabloda tutuluyor. Tc offline shop da sadece pazara eklenen itemler için tablo var. O yüzden great offlineshop da oyun boot edilirken tek bir sorguyala pazarları otomatik tekrardan kuruyor.

Geri