İstek Metin2 TC login interface

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

cerooor

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
selamlar, elinde bu İnterface veya benzeri olan var mı?
1644774155450.png

İlk defa değiştirilmiş bir ui beğendim :) gayet şık ve sade. Büyük ihtimal şu diğer forumda paylaşılanın düzenlemiş hali.

Başka forumda bir kaç kişide var diye biliyorum ama paylaşacaklarınıda sanmıyorum. Bu düzene sahip bir intrologin geliştirirsen photoshop ile fotoğraftaki uileri çekebilirsin.

Hangi dilde hazırlıyorsunuz bu tasarımları? Eğer bildiğim bir dilse, tasarımı çıkartırım kodlamasını yaparsınız.

input slotları ve butonları kolayca çıkarabilirsin photoshop ile, chlerin altındaki gauge gerçekten user sayısına göre bi gauge ise onun ufak görselini alıp gauge bg'ye göre resizelayabilirsin. Alternatif olarak az dolu NORM, yarı dolu BUSY, ve tam dolu FULL şeklinde de kullanabilirsin. Tasarımlar hoşuma gitti sade yapılmış.

input slotları ve butonları kolayca çıkarabilirsin photoshop ile, chlerin altındaki gauge gerçekten user sayısına göre bi gauge ise onun ufak görselini alıp gauge bg'ye göre resizelayabilirsin. Alternatif olarak az dolu NORM, yarı dolu BUSY, ve tam dolu FULL şeklinde de kullanabilirsin. Tasarımlar hoşuma gitti sade yapılmış.
öneriniz için teşekkür ederim, vaktim olsa uğraşırım da maalesef vaktim yok belki yapıcak bir babayiğit çıkar :) bekleyeyim görelim:)

Geri