Çözüldü Metin2 Site'ye Ticaret Geçmişi Eklemek İstiyorum Yardımcı Olurmusunuz.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

gsahmet27

Üye
Üye
Metin2 Site Kullanıcı girişi Yaparak Ticaret Geçmişine Bakabilmeleri İçin Ticaret Geçmii Eklemek İstiyorum Nasıl Yaparım Yardımcı Olurmusunuz.. Teşekkür Ederim..

Çözüm
Hesap bilgilerini kaldırdım. Dediğim gibi bunun için de bilginiz olması lazım. Elinizdeki panelin kodlarını inceleyerek böyle bir şey yapabilirsiniz. Youtube'da bile bir sürü html, php dersleri mevcut..
Bu bölümün amacı herhangi sebepten ötürü hata alan, takılan kullanıcılarımıza yol göstermek. Sizin bu isteklerinize yol göstermemize rağmen programlama temeli olmadığı için gerçekleştiremediğinizi belirttiniz. Bu durumda yapacağız tek şey eğitim videolarını izleyip, diğer panellere bakarak kendiniz ufak ufak düzenlemeler yapıp. Kendinizi geliştirmenizdir. ;)

Referans gösterdiğiniz paneli ise:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
bu forumda paylaşmışlar. Bir bak bakalım istediğiniz şey içinde var mı?
Bu bölümde sadece panel paylaşımları yapılabilir. Bu tür sorularda Metin2 Pvp Soru - Cevap bölümünde bulunması lazım.
Gelelim soruna;
Piyasadaki ticaret geçmişi sistemi localde çalışan bir özellik. Sen ticaret yapınca Python cfg dosyasına veriler ekliyor. C++ (kaynak kodu) ve mysql desteği olmadan web panele ticaret geçmişini ekleyemezsiniz.

Fakat şöyle bir detay var. Eğer oyunun log kayıtlarını tutuyorsa.
Log kayıtlarındaki ticaret verilerini kullanarak yapabilirsiniz.
Mhms panel'de Admin panelinde zaten bu özellik mevcut. Kodlara bakarak sizde yapabilirsiniz...
tic_kayit.jpg

Oyun sitesinden oyuncular kullanıcı girişi yaptıktan sonra orda ticaret geçmişi seçeneği çıkmasını istiyorum örnek resim

Bu seçeneğe tıkladıkları zaman kiminle ticaret etmiş hangi itemi silmiş çıkması lazım böyle birşey istiyorum mhms adamın panelinde var bu ama oyun sitesinde olmasınıda istiyorum

Oyun sitesinden oyuncular kullanıcı girişi yaptıktan sonra orda ticaret geçmişi seçeneği çıkmasını istiyorum örnek resim

Bu seçeneğe tıkladıkları zaman kiminle ticaret etmiş hangi itemi silmiş çıkması lazım böyle birşey istiyorum mhms adamın panelinde var bu ama oyun sitesinde olmasınıda istiyorum
Gösterdiğiniz resim hangi web sitesi. Web sitesini paylaşır mısınız? Bu talebiniz php ve mysql dil bilgisi gerektiriyor. Kullandığınız panelin fonksiyonlarını filan öğrendikten sonra yapabilirsiniz. Baya detaylı bir işlem bu..

Hesap bilgilerini kaldırdım. Dediğim gibi bunun için de bilginiz olması lazım. Elinizdeki panelin kodlarını inceleyerek böyle bir şey yapabilirsiniz. Youtube'da bile bir sürü html, php dersleri mevcut..
Bu bölümün amacı herhangi sebepten ötürü hata alan, takılan kullanıcılarımıza yol göstermek. Sizin bu isteklerinize yol göstermemize rağmen programlama temeli olmadığı için gerçekleştiremediğinizi belirttiniz. Bu durumda yapacağız tek şey eğitim videolarını izleyip, diğer panellere bakarak kendiniz ufak ufak düzenlemeler yapıp. Kendinizi geliştirmenizdir. ;)

Referans gösterdiğiniz paneli ise:
bu forumda paylaşmışlar. Bir bak bakalım istediğiniz şey içinde var mı?

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri