Yardım Metin2 okçu kaldırma nasıl yapılır?

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

yunus0399

「RcT 」YunusED
Premium Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben şu konuyu ekledimde AUTO SELECT SKILL

konuda ki uiautoskill.pyde indexler var oradan index 2 yi siliyorum okçu kalksın diye ama bu seferde ninjaya panel gelmiyo pack taraflı locale içinde skilldesc.txtden ve skill...txt den siliyorum skill isimlerini oyunda gidiyo okçu ama bi sürü syser ve oyunda donmalar oluyo.

Bu okçuyu seçmemelerini nasıl sağlarım.

SRC üzerinden tam olarak kaldırabilirsiniz ama çok zahmetli bir iş olur, onun haricinde sadece py tarafından yapılacak değişiklikler ne kadar sağlıklı olur o da tartışılır. Kısa yoldan (örneğin vslik bir sunucu yapıyorsanız) bir çözüm için üstteki arkadaşımızın da söylediği gibi item_proto da bulunan tüm ok ve yayları kaldırabilirsiniz, bu durumda okçu skillerinin de bir işlevi kalmayacaktır. :D

Kesinlikle arkadaşlar birde okçu wslik fileslerde çok fazla bug çıkartan karekterlerden bi arkadaşım söyledi okçu tam ölürken skil attığında tüm oyuncuları öldürüyomuş gibi gibi o yüzden hiç uğraşmadan kaldırmayı planlıyorum direk bu skil seçme ekranından kaldırmak istiyorum hiç seçmesinler zaten item protodan kaldırmaya gerek olmadan npclere eklemessem kullanamazlar zaten o en basiti ama direk hiç kullanamasınlar istiyorum 😂

hiç okçu oynamadım ama hiçte sevmem. kaça kaça skil atıyorlar. delikanlılık nerde kaldı yav? nerde o eski bıçakçılar????
nadirde olsa ara ara oynadım kanser bişey özellikle wslerde ata binip kaçıp kaçıp vuruyolar seriye bağlayınca sinir krizi geçirmemek elde değil 😂😂😂

Geri