Metin2 Official Wolfman Karakteri

hasanmacit

dc: hasanmacit
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
Tamamen officialdir. Atlama, zıplama, kanama atma veya herhangi bir sorunu yoktur. Anlatımda hata alma ihtimaliniz yoktur. İcon dosyaları eksik olabilir. Wolfmanli bir altyapıdan kolayca tamamlayabilirsiniz. Navicatta gerekli yerlere pid5 eklemeyi unutmayın (biri player tablosu diğeride account heralde onu tam hatırlamıyorum).

Eski sunucumdan kanıtlar.

36679_147e5e27b82006842d6289fc836d63ba.jpg

İndirme Linki
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Virüs Total
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

ekledim evet denildiği üzere icon dosyaları eksik ancak tek eksikler onlar değil mesela etcde wolfmana ait 2 dosya eksik biri karakter ekranındaki yazısı diğeri karakter penceresindeki icon görüntüsü bunların dışında files(game/data) kısmındaki pc3 dosyaları verilmemiş bunu packtan tamamlayabiliriz ancak tek bir problemle karşı karşıyayım o da binekli veya bineksiz koşarken geriye atıyor eksiksiz eklediğime eminim lakin bu problemi nasıl çözebilirim bilemiyorum aklıma bir şey gelmiyor artık / teşekkürler bu arada

ekledim evet denildiği üzere icon dosyaları eksik ancak tek eksikler onlar değil mesela etcde wolfmana ait 2 dosya eksik biri karakter ekranındaki yazısı diğeri karakter penceresindeki icon görüntüsü bunların dışında files(game/data) kısmındaki pc3 dosyaları verilmemiş bunu packtan tamamlayabiliriz ancak tek bir problemle karşı karşıyayım o da binekli veya bineksiz koşarken geriye atıyor eksiksiz eklediğime eminim lakin bu problemi nasıl çözebilirim bilemiyorum aklıma bir şey gelmiyor artık / teşekkürler bu arada
data/pc3 yüzünden

mavim seni mahcup ettiğim için çok üzgünüm hem seni hemde diğer üyeleri mağdur etmemek için bir kaç güne güncelleyip çözelim bu işleri

@hasanmacit

1709479934429.png

char_resist.cpp ye bleeding_eventin EVENTFUNC'u ve EVENTINFO'sunu koymamışsın ve bu nedenle hata alıyorum, paylaşırsanız sevinirim.

Gerek kalmadı, birilerine faydası dokunur diye aldığım çözümünü paylaşıyorum.

Python:
#ifdef ENABLE_WOLFMAN_CHARACTER
EVENTINFO(TBleedingEventInfo)
{
 DynamicCharacterPtr ch;
 int count;
 DWORD attacker_pid;

TBleedingEventInfo()
 : ch()
 , count(0)
 , attacker_pid(0)
 {
 }
};

EVENTFUNC(bleeding_event)
{
 TBleedingEventInfo * info = dynamic_cast<TBleedingEventInfo *>( event->info );

if ( info == NULL )
 {
 sys_err( "bleeding_event> <Factor> Null pointer" );
 return 0;
 }

LPCHARACTER ch = info->ch;

if (ch == NULL) { // <Factor>
 return 0;
 }
 LPCHARACTER pkAttacker = CHARACTER_MANAGER::instance().FindByPID(info->attacker_pid);

int dam = ch->GetMaxHP() * GetBleedingDamageRate(ch) / 1000;
 if (test_server) ch->ChatPacket(CHAT_TYPE_NOTICE, "Bleeding Damage %d", dam);

if (ch->Damage(pkAttacker, dam, DAMAGE_TYPE_BLEEDING))
 {
 ch->m_pkBleedingEvent = NULL;
 return 0;
 }

--info->count;

if (info->count)
 return PASSES_PER_SEC(3);
 else
 {
 ch->m_pkBleedingEvent = NULL;
 return 0;
 }
}
#endif

Son düzenleme:
marty source kullanmıyorum clientmanagerboot nasıl düzenlemeliyim ? @hasanmacit
txt proto kullanıyorum
bool CClientManager::MirrorMobTableIntoDB()
{ bu komut mevcut

marty source kullanmıyorum clientmanagerboot nasıl düzenlemeliyim ? @hasanmacit
txt proto kullanıyorum
bool CClientManager::MirrorMobTableIntoDB()
{ bu komut mevcut
wolfman ekli fileslerin dosyalarıyla karşılaştırabilirsin. şuan ne eklenicek oraya hatırlamıyorum bile

Geri