Metin2 için sunucu kiralama mı yoksa bilişimden hazır almak mı?

Bu filesi çalma olayı nasıl olacak ki ? tar.gz dosyalarından çalsalarda kaynak dosyaları onlarda yok. Src buildi aynı makinada yaptığın için o dosyalara erişebiliyorlar o biraz sıkıntı olabilir. Bu konuda benimde kafamda soru işaretleri var. Build işlemine hiç girmedim şuana kadar ama illaki build için kaynak dosyaları makinaya yüklemek gerekiyor değil mi ?
Hadi filesi çalma olayını geçtim hocam. Ansızın sizin sistem dosyalarınıza müdahale edip bilgilerinizi ele geçirdiklerini varsayalım. İstedikleri anda müdahale edebilirler. Maalesef her firma bir değil desek de piyasada bunu yapanlarda var. Ondan dolayı ilk tercihim fiziksel sunucu alıp datacentere göndermek. Buna imkanınız yoksa yurtdışı sunucu almak.

Bu filesi çalma olayı nasıl olacak ki ? tar.gz dosyalarından çalsalarda kaynak dosyaları onlarda yok. Src buildi aynı makinada yaptığın için o dosyalara erişebiliyorlar o biraz sıkıntı olabilir. Bu konuda benimde kafamda soru işaretleri var. Build işlemine hiç girmedim şuana kadar ama illaki build için kaynak dosyaları makinaya yüklemek gerekiyor değil mi ?
Çalma konusunda kodlardan endişeleniliyorsa eğer kodları python ile kapatmanın yolunun olduğunu duymuştum. Yine diğer dosya içeriklerininde bu yol ile saklanacağını düşünüyorum.

Geri