Metin2 Hp Target Sistemi

Darklovers

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır.
MT Üye
Paylaşılanda Farklıdır. Gereksiz Kodlamalar Yoktur. Oyun İçerisinde Kendine Tıklayınca Target gözükmüyor. Target Board Genişleme Sorunu Yoktur.

NvxcFc.png

NvxXst.png

Nvxije.png

NvxhnR.png

Ekran-Alintisi.png

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

char.cpp içerisinde değiştirilmesi gereken bölümlerin altına en azından kod bloğunu değiştirin olarak anlatım yapsan daha sağlıklı olurdu, şahsen bu işlere yeni giren birisi olarak baya geç anladım ve gereksiz bir zaman kaybıydı ancak yine de paylaşımın için teşekkür ederim. Şu an kurulumu gerçekleştiriyorum birazdan kanıt bırakacağım :)

edit:
Değiştirmem gereken dosyaları tekrar tekrar kontrol ettim ama şu şekilde bir sorunum mevcut;

Client'i ilk açtığımda can değerleri değil %100 olarak %'lik hesaplaması gözüküyor, ilk mobu kestiğimde diğerlerinin asla bir daha canı gözükmüyor.

Nerede hata yapmış olabilirim?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
char.cpp içerisinde değiştirilmesi gereken bölümlerin altına en azından kod bloğunu değiştirin olarak anlatım yapsan daha sağlıklı olurdu, şahsen bu işlere yeni giren birisi olarak baya geç anladım ve gereksiz bir zaman kaybıydı ancak yine de paylaşımın için teşekkür ederim. Şu an kurulumu gerçekleştiriyorum birazdan kanıt bırakacağım :)

edit:
Değiştirmem gereken dosyaları tekrar tekrar kontrol ettim ama şu şekilde bir sorunum mevcut;

Client'i ilk açtığımda can değerleri değil %100 olarak %'lik hesaplaması gözüküyor, ilk mobu kestiğimde diğerlerinin asla bir daha canı gözükmüyor.

Nerede hata yapmış olabilirim?
Char.cpp kod blogları arasından sadece ifdefli olanları aldıysan hata ordadır. Dosyada ne diyorsa aynı şekilde kurulum yap. Sadece ifdef yazan kısımları alma. Ek olarak syserr varmı kontrol et, varsa gönder bakalım.

Geri