Metin2 Hosting Önerisi.

necatikaya

Üye
Üye
Merhaba, arkadaşlar metin2 sunucu kiralıyacağım ve firmalar hakkında hostingler hakkında pek bir fikrim yok şuan bir sunucudan kiraladım ama sadece düzenleme yapmak için filesi bir çoğunu bitirdim filesin düzenlemesi bitti diyelim hatta son kontrollere geldim ama doğru düzgün işini yapan bir sunucu bulamadım halen makine alıyım dedim fiyatları baya uçuk bunun için sunucu bakıyorum. Önerdiğiniz veya önerebilceğiniz bir sunucu varmıdır aklınızda?

Şöyle bir fikrimde var bir sunucudan VDS&VPS Satın alıp üstüne benmi kurulum yapsam daha karlı gelir yoksa direk bir bilişimden sunucuyu kiralamak mı daha iyi olur kesin olamadım fikrinizi almak istedim bana fikir verebilirmisiniz

BU ARADA KONU YANLIŞ YERDEYSE DOĞRU YERE TAŞIRMISINIZ?

enesaydemir

Üye
Üye
Eğer kendi filesin varsa elinde sorunun en büyük kısmını çözmüşsün. Bence mezuhosttan kiralayıp sorun yaşamadan devam edebilirsin ama onlardan en ufak bir teknik destek bekleme sadece oyunu makinaya kurarlar sunucuyu açarlar.

MEKA

Discord: mekaprojects
Süper Moderatör
Premium Üye
Grafiker
Geliştirici
Yardımsever Üye
Saglam bir proje düşünüyorsanız makine almanızı öneririm bir hostingden sunucu alacaksan test serverimi büyükhostingten alıyorum teslimat 1 yada 2 gün gecikti sadedce onun dışında herhangi bi problem yaşamadım

necatikaya

Üye
Üye
Eğer kendi filesin varsa elinde sorunun en büyük kısmını çözmüşsün. Bence mezuhosttan kiralayıp sorun yaşamadan devam edebilirsin ama onlardan en ufak bir teknik destek bekleme sadece oyunu makinaya kurarlar sunucuyu açarlar.
Reis kendi filesım bulunmaktadır şuan siberdizayn sunucusu var elimde ama daha sağlam bir sunucu arıyorum daha sağlamı varsa tabi siberdizayndan.

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Geliştirici
Yardımsever Üye
Önerilen çoğu firma bu alanda tanınan ve sunucu olarak gayet stabil hizmet sunan firmalar. Fakat metin2 server files hizmetlerini de göz önünde alırsak memnun olabilecek firma bulmanız çok zor. Firmaları değerlendirirken serverlerin hızı, internet hızı, şirket görevlilerin üslubu ve destek taleplerine ne sıklıkla yanıt verdiklerine bakınız.