İstek Metin2 Eski Tip Server Files

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

Kazake1793

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar

İnternete pek çok arama yaptım, gerek Mainline server files olarak gerek eski tip Metin2 Server files olarak, fakat çoğunun ya mysql şifresi yanlıs çıktı veya linkleri kırıktı veya istediğim tarzda özelliklere sahip degildi(eski tip files ile alakası yoktu).

Benim ricam bana 2008 tipi eski Metin2 tadında bir files önerir misiniz, açık kaynak kodlu?

Şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı ramazanlar.

Hocam merhabalar. Ben bu işlerde biraz yeniyim de indirdigim filestaki klasörler biraz yabancı geldi. Neyin nereye kopyalanacagi konusunda yardımcı olur musunuz? Bu filesa göre bir kurulum rehberi var mı veya?
Client Source, Game Source, proto gibi farklı klasörler var içinde

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Şu Filesi uzun süre kullandım. İçerisinde hiç sistem yok. Beta zırhlar falan ekli ama onlardan zarar gelmez dönüşümlerden kaldırırsın gider. bildiğin 2008 TR'si :)

Client source ve game source açık kaynak kodlarıdır. Onları istediğin zaman düzenleyip build edebilirsin.
Game.tar.gz
Ve
Mysql.tar.gz
Bunları biliyorsundur filesin asıl dosyaları bunlardır. Daha önce filezilladan ve putty den fles kurulumu yaptıysanız aynı şekilde bunu da yapabilirsiniz. Sourceler açık kaynak kodu olduğu için ellemenize gerek yok şimdilik.
Dump proto ise filesin içindeki item proto.txt yi packa uyarlamaya yaratmaktadır. Siz bir filesi kurun oyuna girip istediğiniz files mi diye bir kontrol edin. Ardından Dump proto yapımı diye araştırma yaparsanız ufkunuz açılacaktır :)

Hocam ben bi kaç kez denedim files kurmayı hep başarısızlıkla sonuçladı. Şimdi ben bi bilişimden sunucu aldım ona yeni files atmak istiyorum bir türlü olmuyor acaba bilişim ile mi alakalı

Hocam files çok güzel de şu otları nasıl kaldırıp ve otlarla gerçekleşen dönüşümleri nasıl TR deki şekline çevirebiliriz acaba?

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Şu Filesi uzun süre kullandım. İçerisinde hiç sistem yok. Beta zırhlar falan ekli ama onlardan zarar gelmez dönüşümlerden kaldırırsın gider. bildiğin 2008 TR'si :)

Geri