Metin2 Beta 2004 Görüntüleri;

Forgiven

burakhangunduz
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Öncelikle konuyu açmamdaki sebep bazı arkadaşların en eski metin2 sürümlerini hiç bilmemesi.
Açıkcası bizde 2007 2008 yılında bu lanet oyunun eskiden bu şekilde olduğunu zamanla bilgilenmek adına giriştiğimiz işte herşeyi öğrenir olduk.
Eğer ki bu sürümün korelilere özel olduğunu çok erkenden öğrenseydik pan.baidu veya ftp:// sunucularına yüklenmiş dosyaları çoktan elde edebilirdik.
Bazı yabancı forumlarda şöyle bi açıklama var.. "Bu sürümü elde edebilmek için 1999 - 2005 arasında kullanılmış bi kore hard-diski almanız gerekmektedir."
Bu da %0,1 bi şans anlamına geliyor. Bu açıdan düşünürsek ben kimsede bu dosyaların tamanının olduğunu düşünmüyorum.
Fotoğraflardaki granny düşüklüğüne dikkat etmenizi öneririm açıkcası çoğu oyun bunu düşürse eski tadı az çok vericektir.
Neyse konuyu çok uzatmayalım, fotoğraflar konuşsun :)

yt2_np53.jpg

yt2_np52.jpg

yt2_np51.jpg

yt2_np50.jpg

yt2_np49.jpg

9s.jpg

45.jpg

123123.jpg

36.jpg

21.jpg

13.jpg

screen06.jpg
screen05.jpg
screen04.jpg
screen03.jpg
screen02.jpg
screen01.jpg

Dosya Eklentileri

• 4s.jpg
    4s.jpg
    31,8 KB · Gösterim: 286
Son düzenleme:
Bir efsanenin doğuşu :)

yang satişi yapilan sitede açilan ilanlar.
soldan sağa kategori, başlık , fiyat ve tarih olarak sıralamışlar. fiyatin solundaki şey nedir bilmiyorum, sanırım ilanın durumu(satişta, satıldı gibi olabilir)
item55.png

2004 yada yakın döneme ait kaynakları nereden bulabiliriz fikriniz var mı?

Png dosyaları olsa fena olmazdı :) Skiller çok hoşuma gitti

şimdiki old school svlere bak bide şu resimlere bak .ddd

Duygulandım valla. Al şu oyunu vur remasterı sal piyasaya dağıt dünyayı. Acaba oyunu şu halinin dosyalarını bulabileceğimiz bir yer var mı . Beta değil de en azında 2005-2006 falan da olur.

Demek istediğim 2006 ve 2007'e ait en eski fileslerden biri rain files yani bunun başka ötesi yok :(

Geri