Metin2 Auto Packer Yeni Nesil

Quaftar

Moderatör
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar değerli üyeler.
Sizlere 2018 - 2019 yıllarında yapış olduğum Auto Packer dosyalarını Paylaşıçağım.
Kurulum:
  • Yapmanız gereken patch dosyayı localhost'a yada web sayfa'nıza yükleyin.
  • Daha sonra patch dosyanızda patch/assets/Galeri/Mp3 Player/ dosyanın içine mp3 uzatılı dosya yükleyiniz.
  • 0.mp3, 1.mp3, 2.mp3...................105.mp3 player yükleyiniz dosya konumuna.
  • Eğer 105 tane müzik yüklemek istemiyorsanız, index.html uzantılı dosyayı düzenleyiniz.
Burayı görüntülemek için üye girişi yapmalı veya kayıt olmalısınız.

:mmt-virus-tarama-sonuclari:

:mmt-indir:

:mmt-videolar:

Kod tamamen bana aitdir. Geliştirebilirsiniz.

Son düzenleme:
bu ücretli değilmiydi daha yeni böyle bir patcher görmüştüm siz mi satışa sunmuştunuz

Merhabalar öncelikle auto packer standart halini bu forum sayfasında indirmiştim. ( 2018-2019 )
Daha sonra emeklerimle bu hale getirdim. Hiçbir şekilde bu özelliklere sahip auto packer bulamazsınız.
Sadece MMO Tutkunları paylaşım yaptım. ( Ücretsiz paylaşım )
Bu Auto packer' in yeni versiyonu profesyonel bir şekilde yazılmıştır.

Onuda ileri zamanda paylaşacağım. ( Kodlama bana ait )
Başka yerde paylaşırken alıntı olduğunu veya @Quaftar ait olduğunu söylemenizi istiyorum.

Sonuçta emek var. Emeğe sahip çıkalım, Lütfen...

Son düzenleme:
Emeğinize sağlık. Teşekkürler. :)

@XPyrion teşekkür ederim.

@mnyk2070 Merhaba bu paylaşım tamamen bana aittir. Daha önce böyle bir paylaşım olamaz..!
Yorumlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
1605118902657.png

Konuya virüstotal eklenmediği için indirip ekleyecektim ancak indirme işlemi tamamlanırken antivirüs tarafından bu uyarıyı aldığım ve @Elisia mesajda da virüs uyarısını paylaşmıştı. Avast'ın sonuçlarına güvendiğim için linkler kaldırılmıştır. Yoğunluk sebebi ile dosyayı inceleyememiştim. Lütfen paylaşım yapmadan önce dikkat ediniz.
avast_sonuclari.jpg

Eğer temiz dosyaları ulaştırabilirseniz konuyu güncellerim. Lütfen paylaşmadan önce dikkat ediniz.

Büyük ihtimalle senin bilgisayarında virüs var. Bir an önce çaresine bak.

Mss32.dll dosyadan mı kaynaklı ? ( farklı yerden indirdim. )

Son düzenleme:
İndirdiğiniz kaynağı paylaşabilir misiniz? Orayı da kontrol edeyim. Eğer yine aynı şekilde sorun çıkarsa site sahiplerine bildirmemiz gerekebilir.

Evet. Anti virüs o dosyadan kaynaklı olduğunu söylüyor. Büyük ihtimalle virüs yayılmış olabilir.

Linkler güncellenmiştir, Konuya VirüsTotal eklendi.

Son düzenleme:
Geri