Metin1 Private Sunucu

TheSagor

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Screenshot_47.png

Korelilere ait özel bir Metin1 sunucusu buldum, şu anda oynuyorum. İlgilenen varsa nasıl girileceğini vs. detaylıca anlatabilirim.

Zamanında Metin2 oynayan herkesin, kesinlikle bir kere bile olsa oynaması gereken bir oyun bence.

Oyunda 2. ye göre nasıl değişiklikler var mesela metin taşları var mı

Oyunda 2. ye göre nasıl değişiklikler var mesela metin taşları var mı
Metin taşları var hocam, ben daha pembe ve yeşiline denk geldim sadece. Hiç kırmayı denemedim çünkü damage atamıyorum daha. Ben de yeni yeni öğreniyorum koreli arkadaşlar sağ olsun onlara sora sora biraz çözdüm olayı. Metin2'deki itemlerin çoğu burada da var. Kızıl ormandaki canavarlar vs. vardı (bunu videolarda görmüştüm).

Screenshot_1.png

Minimap bu şekilde, metin2 deki gibi detaylı değil. Sadece boş alanı gösteriyor. Köy mantığı burada da var. Ortadaki kısım NPC lerin olduğu kısım.

Screenshot_2.png

Depo sistemi var burada da ve metin2 ile aynı. Şifre oluştururken bile başta 0000 veriyor :D o kadar benziyor.

Screenshot_3.png

Metinler de bu şekilde.

Metin taşları var hocam, ben daha pembe ve yeşiline denk geldim sadece. Hiç kırmayı denemedim çünkü damage atamıyorum daha. Ben de yeni yeni öğreniyorum koreli arkadaşlar sağ olsun onlara sora sora biraz çözdüm olayı. Metin2'deki itemlerin çoğu burada da var. Kızıl ormandaki canavarlar vs. vardı (bunu videolarda görmüştüm).

12993 eklentisini görüntüle

Minimap bu şekilde, metin2 deki gibi detaylı değil. Sadece boş alanı gösteriyor. Köy mantığı burada da var. Ortadaki kısım NPC lerin olduğu kısım.

12994 eklentisini görüntüle

Depo sistemi var burada da ve metin2 ile aynı. Şifre oluştururken bile başta 0000 veriyor :D o kadar benziyor.

12995 eklentisini görüntüle

Metinler de bu şekilde.

12993 eklentisini görüntüle

12994 eklentisini görüntüle

12995 eklentisini görüntüle

Metinler de bu şekilde.
Çok teşekkür ederim güzel görünüyor. Oynayan arkadaşlara sorar mısınız hala daha korede metin2 oynayan oyuncu var mı merak ettim

lütfen bana bir site verin Teşekkürler
I can't post here because i think its illegal to share any links for other sites. If you want, you can DM to me.

Çok teşekkür ederim güzel görünüyor. Oynayan arkadaşlara sorar mısınız hala daha korede metin2 oynayan oyuncu var mı merak ettim
Hocam koreli arkadaşın tekine sorduğumda 15 sene önce oynadığını söylemişti. Diğerleri için yorum yapamayacağım. Çok fazla tutulmamış Metin2 korede onu anladım.

Geri