Yardım Metin taşlarının düşme süre ayarlanmıyor

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

figan61

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Metin taşlarının kesildikten sonra düşme süresini 4 dk olarak ayarlıyorum ama 1 dk sonra metin düşüyor.Başka bi algoritmasımı var yoksa benim filesten başka bir yerden mi ayarlanmış.
Filezilla
Usr/game/share/locale/turkey/map içerisindeki stone.txt dosyasından ayarlamasını yapıyorum

Metin taşları için farklı bir dosya tanımlanmış olabilir, oyununuzun kurulu olduğu bölümü bir kez daha kontrol etmenizi öneririm. Bazı oyun dosyalarında boss ve metinler için ayrı dosyalar olabiliyor. 8009 gibi metinlere ait kodları Notepad++ ile oyun dosyalarınızda arayın, kaç farklı yerde çıkıyor bir kontrol edin.

Metin taşları için farklı bir dosya tanımlanmış olabilir, oyununuzun kurulu olduğu bölümü bir kez daha kontrol etmenizi öneririm. Bazı oyun dosyalarında boss ve metinler için ayrı dosyalar olabiliyor. 8009 gibi metinlere ait kodları Notepad++ ile oyun dosyalarınızda arayın, kaç farklı yerde çıkıyor bir kontrol edin.
Biraz daha açıklayıcı anlatırmısın kardeşim sana zahmet

Metinlerle alakalı bir etkinlik ya da quest aktif olabilir. Eğer öyleyse devredışı bırakıp tekrar dene.

Biraz daha açıklayıcı anlatırmısın kardeşim sana zahmet
Oyun dosyalarının bilgisayarda ki dizinine gel, yoksa bilgisayarına indir. Daha sonra notepad++ uygulaması ile dosyalarda bul özelliği ile metin kodunu yaz, sonra hangi klasörlerde aranacak bölümüne oyun dosyanın ana klasörünü seç o klasör ve alt klasörlerde arama yapsın. Arama sonucu olarak Notepad++ programında alt tarafta hangi dosyalarda o kodun olduğunu yazan dosya yolları çıkacaktır.

Metinlerle alakalı bir etkinlik ya da quest aktif olabilir. Eğer öyleyse devredışı bırakıp tekrar dene.
Ayrıca dikkat edersen daha güzel sonuç alırsın.

Geri