Yardım Merhaba 65-250 veya geliştirilebilecek server files arıyorum.

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

paranormal

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba 65-250 veya geliştirilebilecek veya bol sistemli hazır server files arıyorum. discord adresimi bırakıyorum ulaşabilirsiniz. Yasaksa kaldırayım discord uyarın lütfen. Discord id : x.paradox.

Yeni paylaşılan Zenaris öneririm biraz karışık dosya sistemi varda kendine göre düzenlersin grafik kalitesi vs çok süper bence biraz fazla warningi var onlarıda çözersen daha çok hızlanır çözmessen sorun yok zaten hızlı 64 bit yapmişlar 65-250 içinde güzel sistemler var

Bahsi geçen files :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Yeni paylaşılan Zenaris öneririm biraz karışık dosya sistemi varda kendine göre düzenlersin grafik kalitesi vs çok süper bence biraz fazla warningi var onlarıda çözersen daha çok hızlanır çözmessen sorun yok zaten hızlı 64 bit yapmişlar 65-250 içinde güzel sistemler var

Bahsi geçen files :
teşekkürler bakacağım

Bahsi geçen files :
ömrü türkçe yapmakla geçsin :D

altyapı files bulabilirsem veya geliştirilmeye açık ben bekleme çıkarma yapıp öğrenebilirim diye düşünüyorum en azından :) bu konuda yardımcı olabilir misin acaba
Para vermek istemiyorsan forumda marty 5.4 sürüm tercih et ama zorlanırsın v4 vs kendine hoş filesi bul

Geri