Çözüldü Maymun Zindanı Giriş Yapılamıyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Marlen2

1-99 Orta Emek Sunucu
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Merhaba,

2. köyden maymun zindanına giriş yapıyor sorun yok fakat çöldeki 2 maymun zindanına da giriş yapmıyor teleport kapıda kalıyor ışınlanmıyor neden olabilir?

Güncelleme : sshde map klasörünün içinde metin2_map_monkey_dungeon_11
metin2_map_monkey_dungeon_12
metin2_map_monkey_dungeon_13
klasörüleri mevcut fakat sourcede map klasöründe bu mapler mevcut değil bu yüzden olabilir mi?

Son düzenleme:
Herhangi bir hata kaydı var mı? Belki server tarafında npc.txt kısmında sabitlenmemiştir.

@berkantygt utanmadan hala yazıyorsun bişey olmamış gibi discord sunucuma gelip izinsiz reklam yapıyorsun siliyorum başka hesapla gelip küfür ediyorsun şimdide yüzsüz gibi gelip konuya yorum yapıyorsun kendini göstermek için

map indexleri config içinde olmayabilir
Oraya bir bakayım hocam teşekkür ederim warp koduylada ışınlanmıyor zor maymun zindanına

map_index CONFIG'e ekli mi?

@berkantygt utanmadan hala yazıyorsun bişey olmamış gibi discord sunucuma gelip izinsiz reklam yapıyorsun siliyorum başka hesapla gelip küfür ediyorsun şimdide yüzsüz gibi gelip konuya yorum yapıyorsun kendini göstermek için

Oraya bir bakayım hocam teşekkür ederim warp koduylada ışınlanmıyor zor maymun zindanına
Küfür ettiğime dair bir kanıtın yoktur. Reklama dair bir kanıtın yoktur.
Yardımcı olmak için insan gibi yazdım ama insanlık dan anlamıyorsan ben ne yapayım metincim

görsel paylaşma imkanınız var mı ? çünkü orada görülen kırmızı dönen daireler sadece efektten ibaret belki warp mobunu kaldırmış olabilirler ismi yazıyor mu orada ?

görsel paylaşma imkanınız var mı ? çünkü orada görülen kırmızı dönen daireler sadece efektten ibaret belki warp mobunu kaldırmış olabilirler ismi yazıyor mu orada ?
Merhaba evet ismi yazıyor zor ve orta maymun zindanlarının map index kodunu nasıl öğrenebilirim configden kotrol etmem için

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri