Source Martysama v5.7

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
sonunda giriş yapabildim.
Screenshot_7.png

Üzüldüm adama kim bilir gecesini gündüzüne katıp kaç zaman çalışmıştır

webzenin dosyaları yanında owsap martysama belki %10 belki daha az birşey katmıştır.

martysama fanı olcağınıza gidin webzenin fanı olun.

martysamanın 100 gün çalıştığı emek webzenin 1 günü etmez.

martysama webzenin çalınan dosyalarından para kazanan adam ne üzülüyorsunuz :D

Bu bütün filesler için geçerli. Eğer ki haksa webzeni mi savunalım yoksa çalınan dosyalardan para kazanan adamları mı

Son düzenleme:
webzenin dosyaları yanında owsap martysama belki %10 belki daha az birşey katmıştır.

Bu bütün filesler için geçerli. Eğer ki haksa webzeni mi savunalım yoksa çalınan dosyalardan para kazanan adamları mı
Hepimiz dükkanı kapatıp gidelim o vakit. Kimse bir içerik üretmesin, forumlar açılmasın ve webzenin sunduğundan çok daha keyifli oyun deneyimi sunan serverler açılmasın :(

O zaman webzenin çalınan dosyalarını da oynama dostum bu nasıl bir mantık? Sen 10 seneni ver dosya geliştir insanlara hizmet sun sonra biri gelip senin dosyalarını warezlesin empati yap biraz evet bunlar bu sektörde olan şeyler ama çok etik bir insansan tamamen illegal ve webzenin karşı olduğu sunucuları da oynamaman gerekir.

webzende 50 adam var marty 1 kişi. martyde de 50 kişilik ekip olsa webzenden kaliteli iş çıkarır çünkü webzen bir iş çıkarmıyor. sistem ekleyip duruyor sadece. oyunda hile hurda açık bir türlü bitmiyor...

Bence bu tür insanların normalde yaptığı başka işleri var çünkü bu tür işlerden para kazanmayı düşünmek onlar için sadece 2. bir iş ön planda tutmadıkları bir iş. Ben bu adamın geliştiricilik yeteneklerini hayal bile etmek istemiyorum çıkardığı güzel işler olsun sağladığı altyapılar olsun bu adam kesinlikle farklı bir boyutta. Sadece şunu söylemek istiyorum emek her türlü emektir :)

Dipnot: webzen fanıyım :giggle:

game buildde bi hata almadım libcryptopp.a eski 5.4 den aldım bı sorun çıkmadı

tek sorun packda bende

game buildde bi hata almadım libcryptopp.a eski 5.4 den aldım bı sorun çıkmadı

tek sorun packda bende
bu sistem eksik yazılmış galiba googleda var düzelt veya sistemi kaldır.

/#define ENABLE_MOVE_CHANNEL
burdan kaldırdıkdan sonra packdan da kaldır.

resimdeki dosyalarıda locale ui konumuna atın

Dosya Eklentileri

• Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    62,1 KB · Gösterim: 152
1684019118240.png

Dragonsoulwindow.py ve channel system birkaç hata daha aldım ardından girebildim. syserrda tek bu hata ile karşılaştım;

0514 01:55:11330 :: CPythonSkill::RegisterSkillDesc(dwSkillIndex=285, strType=mount_upgrade).STRANGE_SKILL_TYPE

channel system için uimovechannel.py yi küçük harf yapınca syser vermedi sorunsuz çalışıyor
item proto ve mob proto içinde ingilizce olanları ekleyince sorun kalmadı
ve skillerle ilgili syser için eski sürümlerden skilldesc.txt ve skilltable.txt ekleyince düzeliyor

uğraşmak istemeyenler için giriş yaptığım root ve locale dosyası

0514_090027.jpg

There is missing some files
.sql of item_proto and mob_proto
If u can share please

Hazir game mysql dosyalari
mysql baska bi filesden alinma

Mysql sifresi
12345
123456
legendy
Bunlardan biri

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Konuya yapılan yorumlardan ötürü açıklama yapma gereği duydum.

https://www.mmotutkunlari.com/konu/dosya-paylasim-genel-bolum-kurallari.8418/ bölüm kurallarımız gereği;
Paylaşılan dosyanın(model,files vb.), forumumuzda başka bir üye tarafından satışı var ise, bunun ücretsiz olarak paylaşılması kesinlikle yasaktır. Konunuzdan linkler kaldırılır ve tekrarlanması durumunda ceza puanı verilir.​

Maalesef mevcut ekibimiz tüm interneti tarayıp hangi dosyaların kimler tarafından ücretli satılıp satılamayacağını denetleyemez. Söz konusu paylaşılan dosyalarla ilgili sitemizde satış konusu bulunmadığı için konuya herhangi bir işlem uygulayamıyoruz. @martysama0134 birçok platformda bilinir bir isim olduğundan ötürü kendisi ile yaptığımız görüşmeler neticesinde hesap doğrulama işlemlerini başarıyla tamamlayabilirsek açılan satış konusu ile beraber bu konuya işlem yapılacak. MMO Tutkunları'nda ticaretin güvenliğini sağlamak amacıyla ticaret bölümlerine getirdiğimiz kimlik doğrulama uygulaması neticisinde yabancı ülke vatandaşları için belirlediğimiz prosedürler uygulanacaktır.

İnternet ortamına sızdırılan dosyalara her ne kadar müdahale etsekte dolaşımı engelleyemeceğimizin bilincindeyiz. Fakat biz MMO Tutkunları yönetimi olarak kurallarımız çerçevesinde herkesin hakkını, hukukunu korumaya devam edeceğiz.

mob_proto and item_proto (sql) no exist, please upload :)

channel system için uimovechannel.py yi küçük harf yapınca syser vermedi sorunsuz çalışıyor
item proto ve mob proto içinde ingilizce olanları ekleyince sorun kalmadı
ve skillerle ilgili syser için eski sürümlerden skilldesc.txt ve skilltable.txt ekleyince düzeliyor

uğraşmak istemeyenler için giriş yaptığım root ve locale dosyası

12447 eklentisini görüntüle

Hazır dosyaları paylaşma şansınız varmı vede sorunu varmı acaba kurcaladınızmı ?

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri